Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb bankszámlacso...

Melyik a legjobb bankszámlacsomag ha a tranzakciók díjait nézzük és nem a számlavezetést?

Figyelt kérdés
Kp felvét, átutalás ktg, ezek többet számítanak sokszor mint a számlavezetési díj. Én úgy látom a Raiffeisen csomagjai a legjobbak, lehet van jobb. Olyanokat néztem aminek van fiókja vidéken is.
2020. márc. 26. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Takarékbank AKTÍVITÁS
2020. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

... számlacsomag.


Feltételei vannak, hogy szinte "ingyen" van.


Előző hó 16-tól adott hó 15-ig minimum 180 ezer egyösszegű jóváírás.

Előző hó 16-tól adott hó 15-ig legalább 5 utalás, összességében legalább 50 ezer forint értékben.


Ha ez a két feltétel teljesül, "szinte" a többi ingyen.


Nekem 30-40 utalásom van havonta, átlagban 200 ezer körüli összegben.

Nincs más költségem, csak a 200 forint számlavezetési díj havonta + az éves bankkártya költsége 3.500,- Ft.

2020. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De nézz körül, hátha van jobb is.

Az én banki szokásaimnak ez megfelelt.

2020. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi elkerülte a figyelmemet teljesen ez a bank, megnéztem a prémium díjszabást és tényleg jó!! A prémium számlákat nézegettem amúgy ezt elfelejtettem, mert van annyi megtakarításom.
2020. márc. 26. 20:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Gránit Digitális Plusz + Platinum Kártya
2020. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Be tudod állítani, hogy hány részletben, összesen mennyi pénz érkezik a számládra, kiválasztva hogy az fizetés vagy nyugdíj.


Megadod a korodat és a státuszodat (alkalmazott, diák, stb.).


Megadhatod hogy általánosan hányszor és összesen milyen összegben utalsz, veszel fel pénzt, vagy vásárolsz kártyával.


Beállíthatod miről milyen értesítést szeretnél kérni.


Ezután az majdnem minden bank összes lehetőségét összeveti az általad megadott infókkal és kidob pár lehetőséget.


[link]


Ezen a linken itt egy példa keresés, amit csak gyorsan dobtam össze. Variáld a keresést ahogy szeretnéd.

2020. márc. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!