Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Március 31-én igényelt diákhit...

Március 31-én igényelt diákhitel1-t mikor folyósítájak?

Figyelt kérdés

Itt azt írják, ha április 1-ig beérkezik a hiteligénylés, akkor április 15-én folyósítják: [link]


Itt azt írják, hogy a március 16. és április 15. között igényelt diákhitelt május 15-én folyósítják: [link]



2020. ápr. 4. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az első linken lévő példák arra vonatkoznak, ha egy összegben kéred a folyósítását. Én így értelmezem.
2020. ápr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Egész pontosan az első arra vonatkozik, hogy ha már van igényelt diákhiteled, amit már kapsz, és havonta, akkor ha a hónap első napjáig jelzed, hogy egy összegben szeretnéd kérni, akkor (a még nem folyósított adott félévre jutó összeget) egy összegben kapod. Ha az igánylésed új igénylés (eddig nem kaptad), akkor először május 15-én kapsz a második linken lévő táblázat alapján.
2020. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!