Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Bank > Letiltott kártya...

OTP Bank > Letiltott kártya esetén küldenek levelet?

Figyelt kérdés

Hali, ma kaptam egy postai értesitést, hogy amig nem voltam itthon levelet kaptam az OTP banktól, de nyilván ajánlott volt és ezért csak hétfőn vehetem majd át. Valakinek, valami ötlet, hogy mi lehet? Milyen esetekben szokott ajánlott levelet küldeni az OTP?


- Számlakivonatokat nem kérek, már azóta mióta megvan a számlám


- Március 27.-én letiltották a kártyámat egy félreértés miatt, ezt pár órával követően a telefonos ügyfélszolgálattal már el is intéztem és feloldották a kártyámat. Lehetséges, hogy ehhez van köze?


A netes ügyfélszolgálat nem lát bele, ott azt mondták nekem. Érdemes lenne próbálkoznom a telefonosnál is?



2020. ápr. 4. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy erről kaptál levelet, amolyan jegyzőkönyvet.
2020. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű amiatt kapod: a telefonon tett 'panaszod' is bekerül egy rendszerbe, ahol adminisztrálják a bejelentéseket, és ezekre mindig küldenek válaszlevelet.
2020. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok: ... mondjuk nem jellemző, hogy bármit is ajánlott levélben küldenének. 3 éve volt panaszom, arra is sima levélben válaszoltak, bankkártyát is sima levélben küldik.

Moratóriumot kértél esetleg? Még arra tudok gondolni, hogy ahhoz kapcsolódik.

2020. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!