Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vasárnap késő délután utaltak...

Vasárnap késő délután utaltak nekem pénzt, a megbízást is elküldte a sikeres tranzakcióról, most hétfő 11:52 van és a pénz sehol. Adatok stimmeltek, van ilyen? Már 8kor kellett volna utalni nem?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 11:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Te kevered ossze... mar megkaptam a penzt, annyi, hogy irtam a bolt tulajnak, hogy utaljak vissza a penzemet, visszautalta, de nem jott meg a penz, ma se, ezert rakerdeztem, o pedig lekerdezte a rendszerbol es egy bizonylatot tovabbitott nekem emailen amit az MNB irt neki, ahol ottvan az en szamla szamom meg az ove, de a kozepso szamok ki vannak huzva, hogy ne lehessen lathato. Es egy siekres tranzakcio bizonylat volt a levelben. Ennyi
2020. ápr. 6. 14:02
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Megkaptad a pénzt, amit nem kaptál meg.

Az MNB nem küld semmiféle bizonylatot.

ÉS áruld el, miért is kell kitakarni a számot, ha te utalátl nekik, ők neked vissza, tehát semmi titok a számlaszámban?


Átvertek...

2020. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Te kevered ossze... mar megkaptam a penzt, ... de nem jott meg a penz"


Ja, és én keverem a dolgot :D

2020. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Istenem... ennyire nem lehetsz béna... MÁR mEGkAPTAM A PÉNZ ÚJRA UTALTÁK MERT ROSSZ SZÁMLASZÁMOT ADOTT MEG. most utalta át rendesen pár perce, és miért vertek volna át? baszky ha te olyan igazan okos vagy magyarazd meg mi ez a sz@ros HIVATALOS levél az MNB-től jó? mielőtt itt pofázol minden hülyeséget
2020. ápr. 6. 15:02
 15/18 A kérdező kommentje:
és mult időben írtam ha nem tűnt volna fel... megkaptam a pénzt, de amúgy ez és ez történt
2020. ápr. 6. 15:03
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, az MNB-nek semmi köze az utalásokhoz, kb körberöhögnének, ha tőlük igazolást kérne bárki.
2020. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

de nagyon ráértek.. nincs suli, mi?


(amúgy sosem értettem miért kell megbízást meg visszaigazolás screenshotot küldözgetni, hogy lehet hogy ezt még mindig beszopja valaki, a pénz jöjjön ne a dokument. Amit mellesleg a 8 éves fiam is bármikor átszerkeszt 5 perc alatt...)

2020. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek, hogy ilyen hangnemben írtam, de nekem MNB-os levelet tovabbitottak, az fix ;)
2020. ápr. 6. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!