Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MÁK számlára nincs azonnali...

Angyalka027 kérdése:

MÁK számlára nincs azonnali utalás?

Figyelt kérdés
MÁK értékpapir számlámra utaltam 10m ft alatti összeget ami már kb. 1 órája nem ért oda. Erre nem érvényes az azonnali utalás?
2020. ápr. 8. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt utaláskor bejelölve alul? Azonnali?
2020. ápr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

google a barátod...


[link]

"8:00 óra és 15:00 óra között óránként jóváírásra kerülnek az AFR tételek."

2020. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor a 15 óra utáni utalás miatt. Gogliztam egyébként de ezt az oldalt nem találtam meg. Ennyi erővel akkor lehetne törölni a gyakorikérdések oldalt hisz a google mindenkinek rendelkezésre áll. Ettől függetlenül köszönöm a választ és ment a zöld kéz.
2020. ápr. 8. 18:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Amugy miert utaltal, a bankkartyas fizetes azonnali.

Igy meg kivarhatod, amig jovairjak, valamint amikor veszel valamit altalaban az is max masnapra kerul jovairasra (altalaban 2-3 munkanap is lehet).

2020. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A MÁK-nál vezetett számla nem fizetési számla, szóval alapvetően nem érvényes rá az azonnali átutalás. Ennek ellenére napközben óránként jóváírják.


Veszteni nem vesztesz vele semmit, mert a határidők úgy vannak meghatározva, hogy még aznapi értéknappal tudj vele állampapírt venni. Ugyanis pontosan a 15 ill. 13 órás határidő érvényes arra is, ha azután veszel állampapírt, az már csak a következő munkanaptól kerül a tulajdonodba.


Ugyanez igaz a bankkártyára is: ha 15 óra után veszel állampapírt bankkártyával, az már csak következő munkanapi lesz. Ha előtte, még aznapi.

2020. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!