Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Saját takarékszámláról a...

Saját takarékszámláról a saját bankszámlámra internetbankon keresztül hogy tudok utalni?

Figyelt kérdés
Erre van külön lehetőség,vagy csak úgy tudom átutalni ahogy egy idegen számlára utalnám? Otp-s számlákról van szó.És mennyi idő alatt érkezik egyik számláról a másikra?
2020. ápr. 11. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanúgy kell utalni, mintha bármilyen másik belföldi forintátutalást csinálnál.


Időben:

Mivel március 1-jétől aktiválódott az azonnali átutalási rendszer, ami hétvégén és ünnepnapokon is elvileg 5 másodpercen teljesíti az utalásokat, így néhány másodpercen belül megjelenik a másik számládon az összeg.

2020. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Takarékszámlám ugyan nincs, de az OTP-nél általában úgy működik az utalás, hogy belépsz és a Bankszámla oldalon a belföldi utalásra rámész és a bal felső sarokban van egy mód, ahol kiválaszthatod, melyik bankszámláról szeretnél utalni (lenyíló ablakban megjelennek a bankszámla számok) itt rákattintasz a takarékszámla számodra és utána megadod az összeget és a saját bankszámla számodat, hogy arra akarsz utalni.

Bankon belül azonnal teljesül az utalás.

2020. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,így csináltam.A módja az stimmel,de az ideje nem.Legalábbis a státuszba még a várakozás van.És még a számlákon sem látszik az utalás!
2020. ápr. 11. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van otp számlám és takarékszámlám. Takarékszámláról utaltam, ha jól emlékszem nem azonnal érkezett, az sms-t később kaptam róla :/
2020. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,és ha megkérdezhetem mennyivel később? Én a mai nap délután utaltam 4 órakor...és most 9 kor még nem érkezett meg.
2020. ápr. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!