Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Négymillió forint önerőre...

Négymillió forint önerőre mennyi forint alapú minősített hitelt tudnék felvenni tíz évre, netto 220. 000 forint két évre visszamenőleg igazolható bérjövedelemre zártkerti ingatlan esetében? Szükséges lehet egyéb fedezet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, zártkerti ingatlanra nem adnak hitelt a bankok - kivéve, ha belterületbe lett vonva.
2020. ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na és ha van más nagyobb értékű ingatlanfedezetem fővárosban és azt beviszem? Vagy ennyire azért ne bolonduljak meg?
2020. ápr. 19. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, arra adhatnak, de nem biztos, hogy most kellene ingatlant venni...
2020. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Főleg nem hitelből...
2020. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Te figyelj, most félnaponként megkérdezed kb. ugyanazt?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2020. ápr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5/


Nem ugyanaz a kérdés, ha nem tűnne fel kedves Admin..

Miért ne kérdezhetnék egy témával kapcsolatban többször?

2020. ápr. 19. 13:56
 7/8 A kérdező kommentje:

# 3


Te mikor vennél, vagy meddig várnál?

2020. ápr. 19. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes most kis értékű ingatlant venni, és erre jó a zártkert (Forintban tartani a pénz nem a legjobb a jelen helyzetben, az euro kérdéses, az arany most a plafonon van, fog az esni.)


Zártkerténél viszont kell figyelni a földtörvényre, én is majdnem belefutotam, aztán haverom mondta, hogy SOHA!!! Neki 2x utasította el a szerződését a földbizottság, majdnem 2 éve húzódik az ügy, pénze a levegőben lóg, és az ingatlan is (télen elfagyott a csap, és most az elfolyt víz miatt van a cirkusz a volt tulajjal, aki ugye már eladta).


Szóval csak KIVETT ZÁRTKERTET, aminek nincs aranykorona értéke.

2020. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!