Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident kölcsönt szeretnék...

Provident kölcsönt szeretnék felvenni.220 ezer a szerződés szerinti bruttó bérem. Elég-e ha bemutatok navtól lekért keresetkimutatást?

Figyelt kérdés

300 ezer ftra lenne szükségem vajon megadják? Otthon szolgáltatás nem szeretnék igényelni. Azt olvastam anélkül nehezebben adnak. Mennyire igaz ez?

Akinek volt már benne része olyanok válaszát kérném. Nem az okoskodó kommenteket!?



2020. ápr. 21. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bankszámlakivonat is elég általában.
2020. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

"Otthoni szolgáltatást" a csöves típusú ügyfeleknek (akik az ügyfélkörük 90%-át adják) szoktak előírni,hogy legálisan zaklathassák és fenyegethessék őket az otthonukban, ha késnének a fizetéssel (és még ők fizessenek ezért pluszban).


Hogy te ebbe a kategóriába esel-e, azt döntsd el te magad.

Összehasonlításul, én tíz éve (2010-ben) kerestem kb. ennyit kezdőfizetésként, de még az is több volt ennél valamivel.

2020. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. De azért az emberek nagy része nem keres ilyen jól mint te... Gondolom akkor mára már keresel vagy 500at. Aki ennyit keres nem hiszem h a providentnél fog kopogtatni, de leginkább sehol. Ennyit keresnék én sem lennék rászorulva..
2020. ápr. 22. 10:46
 4/5 anonim válasza:
2017-ben 147 ezer volt a kezdőfizum és mostanra 2.5 milliót keresek vállalkozóként mégis providentet kellett felvennem ráadásul a max összeget (1.5 milliót) úgy, hogy már volt 8 millió személyi kölcsönöm. Ez van ha az ember úgy kezd el építkezni manapság, hogy nagyok az igényei. Az Isten pénze sem elég.:))
2021. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4: Aztán majd bilibe lóg a kezed. :D
dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!