Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van rá esély, hogy visszakapja...

Van rá esély, hogy visszakapjam az ATM által elnyelt pénzem?

Figyelt kérdés
A kártyámra szerettem volna rátenni X összeget, azt be is tettem a megfelelő helyre, hosszas várakozás után kiadta a bankkártyámat, de az összeg nincs rajta. Nem sokkal később az ATM hibát jelzett. Holnap esetleg menjek be és kérdezzek rá, vagy ez teljesen feleslege?

2020. ápr. 29. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rögtön meg kéne érkezzen a számládra. Gondolom nem boritékos volt(már ha van még ilyen). Szóval sztem telefonálj be mindenképp ennyit megér azért.
2020. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
most azonnal telefonálj az ügyfélszolgálatra!
2020. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van még borítékos ATM...
2020. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyfélszolgálator, legközelebb már ott helyben. Ők látják, hogy hiba történt, ilyenkor biztonsági okokból nem adja vissza a pénzt, nehogy illetéktelenek kezébe kerüljön. Kimegy a bank munkatársa, begyűjti a pénzt, megszámolják és jóváírják. Ez papíron 30 nap, de általában 1-2 munkanap alatt megvan.
2020. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Reklamálni kell. Minél előbb! Az ATM is csinál papírra is logot, az informatikai rendszere szoftveresen is, van kamera, és csinálnak rovancsot is. Pénz ilyen formában nem veszhet el!

Csak szólj mielőbb mert könnyebb kinyomozni ha nem hetek múlva szólsz.

2020. ápr. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!