Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » DiákHitel Plusz. Meghatalmazás...

DiákHitel Plusz. Meghatalmazásnál jónak kell lennie a magánokiratnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


DH plusz. Én semmilyen úton-módon nem tudom elhagyni a lakhelyem. Egy barátom megy a postára, szüleim nincsenek velem. Több helyen írják üzletszabályzatban, hogy közjegyzős papír kell (nem tudom elhagyni a lakhelyem no.2), de volt, hogy teljes magánokirat is jó, amit egy tanú is igazol. El fogják fogadni?



2020. máj. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is erre vagyok kíváncsi. Viszont ahogy olvastam, mivel ez szerzōdéskötés, nem csak adatok leadása, így muszáj a közokirat :(

Az a legtisztább, ha felhívod ōket és megkérdezed, én is ezt fogom tenni.

2020. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Benne van az aktuális üzletszabályzatban, hogy bizonyos esetben a bizonyító jellegű magánokirat is elfogadható! Én aláirattam 2 tanúval is, de akadékoskodnak, hogy az nem jó... Olvassák el, amit leírtak! :) Én külföldön vagyok és közjegyző innen le se szar!
2020. máj. 5. 13:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Hívd fel őket Te is, az a legtisztább! :)
2020. máj. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!