Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 10 millió forintnak megfelelő...

10 millió forintnak megfelelő eurót mibe lenne érdemes fektetni?

Figyelt kérdés
Még néhány évig nem szükséges felhasználni, forintba nem hiszem, higy érdemes váltani. Nagy kockázatot nem akarok.

2020. máj. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Állampapír. PEMÁP, ez euró alapú állampapír.
2020. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pyetro válasza:
57%

Forintba semmiképp se érdemes tárolni, szerintem ha van lehetőséged váltsd euróra vagy valutára. Bankbetétbe, állampapírba már nem érdemes fektetni. Ingatlanba sem érdemes fektetni, az utóbbi időben két hét alatt 14%-ot zuhantak az árak és 70%-al kisebb a kereslet, a következő 2-3 évben csökkennek az ingatlanárak véleményem szerint további 20-30%-al a keresletcsökkenésből adódóan. Ha teheted akkor még érdemes aranyat vásárolni, annak további 15-20%-al fog nőni az értéke amint a pénzügyi nehézségek elé néznek az országok úgy 2-3 hónap múlva, kérdés az, hogy mikor szállsz jól ki belőle. Azonban a forint további gyengülésnek lesz kitéve, szerintem év végére meghaladja a 400 ft / euró árfolyamot


Összegezve, szerintem először aranyba, majd 2-4 hónap után a teljes összeget euróban visszaváltani. Amekkora infláció lesz és keresletcsökkenés a teljes tőkéből és hozamból tudsz vásárolni egy lakást szűkös időn belül, feltéve ha megmarad a munkahelyed és továbbra is félre tudsz tenni.

2020. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12%
Euró+Arany+Bitcoin
2020. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Euróba.
2020. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!