Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van, aki kapott ma diákhitelt?

Van, aki kapott ma diákhitelt?

Figyelt kérdés

Elvileg ma folyósították, de csak jövőhéten érkezik meg.

Nem értem, hogy miért tart ilyen sokáig.



2020. máj. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én kedden kaptam.
2020. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ma péntek van lOl
2020. máj. 29. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a diakhitel plusz vagy a meghosszabbitott diakhitel 1? :)

En juni 15. -en adtam be a diakhitel 1 et tavaszi es őszi felevre is visszamenoleg, a diakhitel oldalan pedig azt irjak hogy 2 heten belul utaljak, ez mennyire lehet realis? :)

2020. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Diákhitel plusz volt, nekem. Ez 2 hét volt pontosan, szóval reális. Szerintem a Diákhitel 1 is hasonlóan műküdik, igazából sok függ a Tanulmányi Osztály gyorsaságán, illetve az is befolyásolja, hogy a leadó helyed mikor továbbítja a központ felé.

Viszont Diákhitel 1 esetén be tudsz jelentkezni és meg tudod nézni, hogy hol tart a feldolgozás.

2020. jún. 21. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, pluszt is igenyeltem az megjott gyorsan :) csak ugye a To akkor mar egyszer visszaigazolta a jogviszonyomat szoval lehet most meg egyszer nem kell rajuk varni tehat gyorsabb a menet , remelem😀

DD-ben annyi van irva statusznak h feldolgozas alatt

2020. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!