Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki már leadta a Diákhitel...

Aki már leadta a Diákhitel Plusz igénylését, kapott róla bármiféle visszaigazolást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy kaptatok-e e-mailt, vagy bármi papírt ami azt igazolja, hogy valóban elküldték a Partner Ponton dolgozók a Diákhitelhez az igényléseteket. Tegnap voltam leadni, elég furán viselkedett velem az ott dolgozó nő, siettetett, degradáló stílusban beszélt. Majd, kirohant hátra az irodába és csak azt hallottam, hogy elkezdtek iszonyat hangosan "cigányozni" valakit a kolléganőivel. Úgy sejtem, hogy - bár nemhogy én nem vagyok cigány, de soha egyetlen cigány sem volt a családban, még nagyszülői ágon sem, de mindegy - valószínűleg rólam beszélhettek. Majd mikor percek múlva kijött, szószerint, nyers stílusban csak annyit kérdezett, hogy akarok-e még valamit?


Egyrészt rohadtul felháborít ez az ostoba rasszizmus, még úgy is, hogy én fehér vagyok. Még soha senki, nem nézett romának, de ezt így először életemben átélni, hogy a romáknak milyen "fogadtatában" részesülnek nap mint nap... Hát szó szerint sokkot kaptam, nem tudom hova tenni ezt az egészet. Udvariasan bemész, kedvesen köszönsz, a postai dolgozóval is tisztelettudó vagy, erre ezt a megkülönböztető, degradáló, tahó stílust kapod...



Na, de a lényeg az, hogy nem vagyok biztos benne, hogy valóban továbbították-e a kérelmemet és erről szeretnék megbizonyosodni, mert ugye se e-mail, se a DH fiókomban nincs erről információ, hogy hol tart az ügy, minden be érkezett-e stb.



2020. máj. 5. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért, telefon javított, de azt hiszem így is érthető a lényeg.
2020. máj. 5. 14:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Borzalmas, hogy tudnak néhányan viselkedni az emberrel! :(


Én is tegnap adtam le, egyelőre nem kaptam semmilyen értesítést róla a Diákhitel Központtól. Valószínű, hogy rengeteg dokumentumot kell feldolgozniuk, hiszen csak május 1-jén több mint ezer hallgató nyújtotta be a hiteligénylést.


A honlapjuk szerint a leadástól számítva kb. 10 nap múlva folyósítják a felvett összeget, bízom benne, hogy tényelg így is lesz.

2020. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kaptál róla papír igazolást a benyújtásról? Bármit?
2020. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a banki ügyintéző által lepecsételt és aláírt szerződéspéldányt.
2020. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja az ügyintézőt meg miért nem raktad helyre? Én ezt biztos, hogy nem tűrtem volna el.
2020. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!