Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP készpénzfelvétel törlése...

OTP készpénzfelvétel törlése ATM esetén?

Figyelt kérdés
Készpénzfelvétel során figyelmetlenül rossz összeg melletti gombot nyomtam. Ezen a számlámon kevés pénz van, így visszadobta az ATM, hogy nincs fedezet. Megnyomtam a gépen található törlés gombot, majd jelezte, hogy vegyem el a kártyám. Elvenni nem tudtam, mert az érintéses felületet használtam, amin nem tartottam ott a kártyámat az egész folyamat alatt. A félelmem arra irányul, hogy valóban "törlődtek-e így az adataim" attól függetlenül, hogy kivenni nem tudtam a kártyám? Próbálom azzal nyugtatni magam, hogy akkor valószínűleg már kaptam volna üzenetet, amennyiben bárki, aki utánam következett, az én számlámról vett volna le pénzt. Paranoiás dolognak tűnhet, de még nem jártam így. Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 10. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Érintéses módon még nem használtam, de egyrészt gondolom van valami megszakítás, amire rá lehetett volna nyomni, másrészt ezek a tranzakciók egy idő után megszakadnak, nem fog örökre ott maradni az ATM-en.
2020. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A megszakítás miatt nyomtam meg a törlés gombot. Az oldalsó gombok megnyomásához nem kínált fel lehetőséget a gép, egy egyszerű kép volt azzal a szöveggel, hogy nincs fedezet. Ezután láttam, hogy a számok mellett van egy törlés, egy javítás és egy (ha jól emlékszem) elfogadás gomb. Megnyomtam a törlést, ezután jelezte a gép, hogy vegyem el a kártyám.
2020. jún. 10. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez paranoia. Ha ranyomtal a törlésre akk a rendszer befejezte a tranzakciot.


Azert irta ki h vedd el a kartyad mert ez egy automatikus uzenet azoknak akik bedugjak es megszakitjak a tranzakciot. De attol meg a tied is megkszakadt.



Legkozelebb vard meg amig a gep alaphelyzetbe kerul es keri a kartyat ujra hogy megnyugodj.

2020. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!