Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Május 22-én leadott Diákhitel...

Május 22-én leadott Diákhitel Plusz?

Figyelt kérdés
Május 22-én adtam le,tehát lassan egy hónapja. Azóta semmi. Több mint egy hete azt mondták, beérkezett és a tanulmányira várnak (elvileg azóta ők is vissza igazolták). Mikorra várható a pénz? Most péntekre? Van aki ekkor adta fel és már megkapta?

2020. jún. 17. 15:05
 1/10 anonim válasza:

Szia! Én június 6-án adtam le a papírokat az egyik OTP-ben és azóta semmi.

Pedig

,,A leadott dokumentumok (Hiteligénylési adatlap, az aktív Hallgatói jogviszonyról szóló Nyilatkozat és a Kölcsönszerződés) beérkezését követően ellenőrizzük az adatokat. Ezután 10 napon belül megtörténik a folyósítás."

2020. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 22-én adtam le a papírokat, ezek szerint én sem reménykedhetek gyors ügyintézésben. :(
2020. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Végül múlt hét pénteken utalták (06.26.)
2020. jún. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én június 22-én adtam le,de semmi infót nem kaptam azóta se.Írtam nekik,de arra se válaszoltak. :(
2020. jún. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Június 6-án adtam le a papírokat és június 26-án utalták, illetve aznap jött e-mail-ben is értesítés, tehát kereken 20 nappal később.
2020. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jún. 11-én adtam le a papírokat, de nálam még mindig semmi. Érdemes rákérdezni náluk, vagy úgyis vontatott lenne még a levelezés is?
2020. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, elhúzódik ez valószínű. Gondolom egyeteme válogatja, milyen gyors az ügyintézés.
2020. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
4-es vagyok,végül válaszoltak a következő emailre.Nekem azt írták,hogy ma megy TO-ra az ellenőrzés a hallgatói jogviszonyról és július 10-re ígértek folyósítást.
2020. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok, tegnap érkezett meg, tehát pont 3 hét (na jó, egész pontosan 1 nappal több).
2020. júl. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap adtam le a központi irodában (Kacsa u.) és azt mondták maximum 2 hét múlva pénteken kapom meg! :)
2020. júl. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!