Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel Plusz igénylésnél...

Diákhitel Plusz igénylésnél enyhén helytelen adatot adtam meg, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Legelső adatnak (megkülönböztető betűjel) véletlem ID-t, vagyis idősebbet választottam. Nincs gyerekem vagy fiatalabb rokonom akinek ugyanaz a neve mint nekem, szóval nem idősebb XY vagyok, csak XY.

Későn vettem észre és ezzel az adattal töltöttem ki az egészet. A gond annyi, hogy újat nem is tudok igényelni. Le fogja ellenőrizni a bank, hogy a nevem előtagja stimmel-e? Nagyon idegesítő lenne, ha emiatt utasítanák el az igénylésemet.



2020. jún. 7. 15:41
 1/3 anonim válasza:
20%

Szia! Szerintem béna vagy, de talán nem teljesen menthetetlen, úgyhogy segítek.

A titok nyitja ott van, hogy rendbe kell tenni a karmád, és akkor el fogják fogadni a diákhitel igénylésed. Tehát javaslom, tegyél valami kedveset ma, pl. vegyél egy üveg hideg sört egy tanulástól megfáradt barátodnak, vagy csak vidítsd fel valahogy máshogy. A lehetőségek tárháza végtelen, csak rajtad áll, hogy ki tudod-e használni!

Sok sikert kívánok a jövőben, és szurkolok, hogy jól dönts!!

2020. jún. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a világon semmi gond nem lesz belőle. Ha nagyon aggódsz, debj nekik egy emailt.
2020. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szólj! Ha nem stimmelnek az adatok ellenőrzésnél nem leszel jogosult rá. Én is így jártam de időben szóltam nekik, ekkor megszüntetik a szerződést és újra kitöltheted. De csak ha időben szólsz!!
2020. jún. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!