Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Áruhitelnél elírták a szig...

Áruhitelnél elírták a szig számomat. Mennyire probléma?

Figyelt kérdés
Fogom fizetni, meg nem nagy összegről van szó, de most kaptam kézhez a szerződést (amit videóhívással írtam alá), és megláttam, hogy néhány szám fel van cserélve a személyi igazolványnál. Ebből lehet probléma? Szóljak, ne szóljak? Megvan nekik is lefényképezve mindenem, meg amit én írtam be, mint adat, az helyes, csak amit az ügyintéző (amit lecsekkoltam, de ezek szerint helytelenül), az hibás.

2020. jún. 22. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége, mert ha csekken fizeted akkor nem a szig számra küldik a csekket hanem lakáscímre. Ha meg bankszámláról utalsz abban az esetben sem kell szigszám, mert az utalás automatikus.
2020. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csoportos beszedéssel fizetném. Igazából főleg az a problémám, hogy átadásra kerülnek az adataim a KHR-nek (kérdés, hogy melyik része, amelyiket én írtam be, vagy a szerződésen szereplő), csak nem szeretném, hogy a későbbiekben ez probléma legyen.

Ha tippelnem kellene, akkor nem lesz belőle baj, mert csak egy elírásról van szó, amit el is fogadok, meg beazonosíthatnak engem (csak ugye ott van olyan rész, hogy büntetőjogi felelősségem tudatában kijelentem h a fenti adatok megfelelőek...)

2020. jún. 22. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!