Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bank ad legnagyobb...

Melyik bank ad legnagyobb eséllyel személyikölcsönt, hova menjek először?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, több éves fix munkaviszonnyal, az átlag havi nettó keresetem 200 000+ ft. Van nagy értékű ingóságom, két helyen próbáltam eddig személyikölcsönhöz folyamodni, egyik a saját bankom volt, másik egy számlahelytől független, mindkét esetben valamiért elutasítottak. Nem volt még soha hitelem, semmilyen nemű tartozásom sem volt soha, tisztességesen élek és dolgozom. Egyszerűen nem értem mi a hiba. Se gyerekem, se kutyám, se macskám, nem tartok el senkit, lakbért sem fizetek, tehát nincs nagy kiadásom,mert ezt is figyelembe veszik. Van valakinek valami tippe, hogy hova lenne érdemes mennem? Az ideális összeg 2 millió forint lenne, de hosszú futamidővel, tehát nem haladná meg a 33%-át a nettó jövedelmemnek.

2020. jún. 24. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Érdemes végig járnod a közeledben elérhető bankokat, de attól is függ, hogy mekkora összeget szeretnél.

Amikor nekem kellett családi okok miatt hitelt felvennem, végig jártam a bankokat, amik a környékemen vannak, hogy ugyanolyan futamidőre hol, mennyit kellene fizetnem, és így jutottam el a K&H-hoz. A saját bankom, ahol elég régóta vagyok majdnem a dupláját kérte volna vissza. Még így, hogy nem vittem át a folyószámlámat (mert ettől eltekintve meg vagyok elégedve a bankommal) is lényegesen kedvezőbb feltételekkel fizetem a hitelt, és a kamat sincs elszállva.

2020. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!