Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » FONTOS! Melyik a legjobb diák...

FONTOS! Melyik a legjobb diák bankkártya? Neked milyen van?

Figyelt kérdés

Fontos lenne tudni, hogy melyik éri meg a legjobban. Mindenki mást tanácsol, olvastam a netes hirdetéseket, de tanácstalan vagyok. :( Mindenhol ez kedvezményes, az kedvezményes és semmi konkrétum nincs leírva.


Amennyit használnám, az az, hogy az egyetemi dolgokat itt fizetném be, a költőpénz egy részét hordanám itt, de csak végszükség esetén venném fel, mivel spórolok és megtakarítok, amennyire lehet. Nem nagyon fizetnék ezzel sehol, mivel egyetemre is vinnék magammal kaját meg cuccokat, szóval minimális használata lenne. Maximum befizetés és ha ösztöndíj érkezik rá.


Holnap mennék kártyát csináltatni. Szóba jöhetnek azok a bankok, amik itt vannak, OTP, CIB, Raiffaisen, ERSTE, K&H.


Köszi a válaszokat! :)


2010. aug. 1. 16:44
 1/10 anonim válasza:
100%
Nekem OTP Junior van, de marha sokat szed le, ha veszek le pénzt, szal azt ne...(plusz megjegyzem,hogy egy elvezstettem anno a kártyát és cirka 2 és fél hónapba telt mire kaptak újat)
2010. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendben van, köszönöm! :) Akkor OTP kilőve.


Másnak milyen van? Fontos lenne! Köszi! :D

2010. aug. 1. 17:17
 3/10 anonim válasza:
100%
nekem k&h trambulin van. igazából nem tudok sokat mesélni róla, az egyetlen ami zavaró, hogy maestro és nem lehet vele neten fizetni. (az e-bankon keresztül tudok utalni, csak ha rendelni szeretnék valamit akkor nem tudok vele fizetni) jövőre lejár, akkor már mastercardot akarok. :)
2010. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Cib cibezz számla egy évig teljesen ingyenes amíg tanulsz ha letelt az egy év megszünteted és nyitsz egy újat! Amíg tanulsz ingyen van bankkártyád menj be és érdeklődd meg!
2010. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Aha! De nem tudom, hogy a megváltozott bankszámlaszámot hogy tudnám majd közölni az egyetemmel minden évben. :s Nem tudom, hogy ez netán pénzbe kerülne-e, a mai világban nem tudni, meg nem vagyok -még- járatos benne. Megnézem majd akkor a CIB-eset, köszönöm az ötletet!


Többiek? Nektek milyen van? :D

2010. aug. 1. 22:41
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is! (bár nem időrendben válaszoltam, bocsi) Nem hiszem, hogy én rendelnék bármit is internetről. :D Lehet az után is utánanézek, de nincs olyan kártya, ami a legjobb? Ami nagyon elterjedt és csak jót hallani róla?
2010. aug. 1. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Az OTP Juniort (és általában az egész rabló OTP-t) nem ajánlom én sem!!!


A CIB Bank "Cibezz"-számlacsomagját javaslom, mert abban szinte minden díjmentes 26 éves korig a számlavezetés is 0Ft/hó (mostanában tervezik felemelni 50Ft/hóra)...

Egyedül a Mobil-Számlainfó- és a Kártyainfó kerül kb. 250Ft/hó összegbe...

A hozzá adott elektronikus bankkártya is díjmentes, és kapsz hozzá (díjmentesen!) webkártyát, amivel biztonságosan lehet a neten vásárolni!


Szóval, szerintem az összes ajánlat közül ez a legkedvezőbb!!!

2010. aug. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"...de nincs olyan kártya, ami a legjobb? Ami nagyon elterjedt és csak jót hallani róla?..."


Látom, te nagyon tájékozatlan vagy, BANKKÁRTYÁBAN gondolkozol, holott neked elsősorban most BANKSZÁMLÁRA lenne szükséged, amellé adják a BANKKÁRTYÁT!!!


A BANKSZÁMLÁDON lesz a pénzed, erről fogsz majd átutalni pl. az egyetemnek, vagy erre fognak utalni pénzt a szüleid, vagy ha dolgozol, ide utalja majd a fizetésed a munkahelyed...


Aztán majd a BANKKÁRTYÁD segítségével tudsz ATM-pénzautomatából felvenni készpénzt, vagy ezzel tudsz a boltban fizetni (levonják a bankszámládról), vagy ezzel tudsz a neten vásárolni...


Most elsősorban egy kedvező BANKSZÁMLÁT válassz magadnak, ehhez majd válogathatsz, milyen BANKKÁRTYÁT igényelsz mellé!


Egyelőre nyiss egy CIB Bankos Cibezz-számlát, kérj mellé egy elektronikus bankkártyát és egy webkártyát!

Ez így díjmentes lesz!...

Ha később meggondolod magad és neked komolyabb (dombornyomott) bankkártya kell, akkor majd később utólag is kérhetsz ilyet!...


Az egyetemen a BANKSZÁMLASZÁMOD fogják beregisztrálni, ezt később lehet változtatni, ha bankot váltanál!

2010. aug. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen. Egyébként tényleg értelmetlenül írtam le mikor írtam a kérdést, ne haragudj. Köszönöm a tájékoztatást, akkor csináltatok ilyet. :D
2010. aug. 4. 14:12
 10/10 anonim válasza:

Pont jókor jöttek ezek a válaszok :D

Ln már 2napja kiirtam ezt a kérdést de semmi válasz csak annyi h Cib Cibezz :D kösz:D

Na de sztem én is ezt fogom igényelni:)

Mondjuk nekem az nem annyira világos,h ha most először nyitok egy bankszámlát,akkor utána más banknál lehet kártyám? :S vagy miért nem adnak automatikusan rendes dombornyomottat már annál a banknál ,ahol számlát nyitok ?

2010. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!