Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meilyk banknál van a legjobb...

Meilyk banknál van a legjobb megtakarítási forma?

Figyelt kérdés
25 lassan 26 éves dolgozó ember vagyok van bankszámlám, de most szeretnék valami takarékszámlát ahova egy kisebb (havonta mondjuk 10.000 forint) összeget tudok elkülöníteni amihez nem nyúlok, viszont fontos lenne hogy ha kell fel is tudjam venni. Nézegettem a bankokat ez ügyben de szeretnék 1-2 véleményt is hallani akinek van ehhez hasonlója, hogy mit hol érdemes nyitni esetleg(pl OTP megtakarítási betét, K&H trambulin...meg ehhez hasonlóak. Előre is köszönöm.
2011. okt. 8. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez most a legjobb forint alapon

[link]

2011. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fix hozam mellett miért beszélnek olyanról hogy szokásostól eltérő kockázat?


[link]


A kedvezményes hozam a Tartós Befektetési Számlára helyezett QUAESTOR FINANCIAL HRURIRA Kft. által kibocsátott 2018.07.18-i lejáratú QFH180718B11 Kötvény vonatkozásában érvényes. A hozam 2011.10.03 napján lett meghatározva. A Kötvényprogram PSZÁF engedélyezési száma: KE-III-383/2011.


A Kibocsátó felhívja a befektetők figyelmét, hogy a kötvény forgalomba hozatala a szokásostól eltérő kockázatú.

2011. okt. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez arra vonatkozik, ha lejárat előtt feloldod a lekötést. Akkor nem biztosítják az időarányos kamatot, hanem a napi árfolyamot számolják.
2011. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem ezt mondják?
2011. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"amennyiben ettől eltérő időpontban van szüksége készpénzre, a felvenni kívánt összegnek megfelelő mennyiségű kötvényt az aktuális hozamszint által meghatározott vételi árfolyamon tudja értékesíteni, amely árfolyam alacsonyabb elért hozamot biztosíthat Önnek. Ezért azt javasoljuk, hogy ezt a kötvényt akkor válassza, ha 2012.07.18-ig, a következő kamatfizetés napjáig várhatóan, a következő kamatfizetési napig hátralévő idő első negyedében pedig biztosan nem lesz szüksége a megtakarítására"
2011. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"A Kibocsátó felhívja a befektetők figyelmét, hogy a kötvény forgalomba hozatala a szokásostól eltérő kockázatú."
2011. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom nekem ez a 9,x% hozam kicsit mesébe illő ennél valami reálisabb és hitelesebb bankot keresnék kisebb hozamba jobban bízok mivel az valamennyire valósabban garantált mint egy ilyen szóval inkább választanék olyant ami világosan leírja mit hogy és mire lehet számítani, szóval inkább tapasztalatra alapoznék mint "népszerű hírdetésekre" főleg hogy a bank az bank magának keresi a pénzt nem nekem...
2011. okt. 8. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
ez nem "népszerű hirdetés",kb 10 éve kezelik a pénzemet.
2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én a fundamentánál dolgozom tehát tippet csak erről tudok neked adni. Azt biztos tudod hogy ez lakáscélú felhasználáshoz kötött viszont 30% támogatás jár rá plusz 1%betéti kamat havonta (nem kamatos kamattal kell számolni) viszont kamatadó mentes. Minimum 4 maximum 10évig lehet kihasználni a támogatást. Böngészd át a honlapunkat és egyéb megtakarítási opciókat mielőtt döntenél de minden szentnek maga felé hajlik a keze ha a elnyerte a tetszésed fordulj hozzám bizalommal.
2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én csak akkor tennék pénzt bármelyik bankba is, ha van olyan pénzem amit nem sajnálok kidobni a kukába. Mert körülbelül ugyan azt teszed.

Keress rá a Zeitgeist Addendum videóra a neten, és akkor érteni fogod miért írtam ezt.

2012. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!