Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kártya Wish -hez, de hol...

Kártya Wish -hez, de hol mennyiért, melyik banknál?Virtuális kártya igénylése?(lényeg, hogy más legyen a számlaszám)

Figyelt kérdés

Abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hol lehetne legolcsóbban kártyát csináltatni a wishezéshez?A problémám a következő.A fiókomat felfüggesztették, az egyiket, belépni se tudok,Vállalati irányelvek miatt blokkolták..májustól, be se tudok lépni.Van egy másik, abba meg be tudok ugyan lépni, de vásárolni nem engednek,igazoljam magam, és hiába igazolom, egy ideig engedik, utána megint felfüggesztik.Májustól hiába írkálok,azt írják, az adataim, és fiokom védelmében történik,pedig semmi visszaélés nem volt vele.


K&h Maestrom van, ezért paypalt csináltattam hozzá.


Hiába próbáltam új emailről regizni, a számlaszám, ill a kártya ugyanaz, és a lakcím is. Valami miatt meg lehet jelölve, mert mikor rendelni akartam, engedte ugyan, le is vette a pénzt, de két napra visszautalták, mondván, valami gond van vele. Pedig nincs, van a számlán pénz, nincs letiltva se stb.


Ezért gondoltam egy másik kártyán.Vagy van valakinek valami más ötlete,hogy tudnék vásárolni?


?



2020. jún. 25. 19:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!