Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történik, ha egy adott...

Mi történik, ha egy adott hónapban nincs elég pénz a számlámon, hogy törleszteni tudjam a személyikölcsönöm?

Figyelt kérdés
Következő hónapban vonják? Némi késedelmi díjjal

2020. jún. 28. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
pontosan, + kapsz majd felszólítást levélben és talán telefonon is.. hogy mizujs, miért nem fizetsz.
2020. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Az én bankom már másnap elkezd hivogatni, hogy mikor lesz pénz. És ha mondom, hogy fizetéskor, akkor közli, hogy akkor felhív jövő héten is. Mondom neki felesleges, két hét múlva kapok fizetést. Jah, dehát ez a process.


Szóval macera a köbön.

2020. jún. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha egyszer-egyszer előfordul, akkor nincs semmi. Levonják később pár száz forint extra kamattal.


"Szóval macera a köbön."


Lol, nem fizetsz és még van pofájuk macerálni is, elképesztő...

2020. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nálam egyszer fordult elő. Te meg azt írod, ha egyszer-egyszer előfordul, nincs semmi. Én meg leírtam, hogy de, van. És igen, teljesen értelmetlen macera, mert a telefonálgatástól nem kapok előbb fizetést.
2020. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyankor irni szoktak , hogy jo hagyjad akkor mindegy... el ne hidd, elobb csapolnak le a veredet


Kesedelmi dijra szamits

2020. jún. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!