Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most a moratórium alatt is...

Most a moratórium alatt is vonják a fizetést?

Figyelt kérdés

A végrehajtók most is levonják a fizetés 33-50%-át vagy azt is felfüggesztették?


Hosszú idő után most kapok majd fizetést és jó lenne tudni mire számítsak. :(



2020. jún. 29. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Igen, a végrehajtásokra nem vonatkozik a moratórium, csak a hitelek törlesztésére.
2020. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is így olvastam. :/


Neked tapasztalat vagy olvastad te is?


Tudod, bízok benne, hogy mégsem. :)

2020. jún. 29. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha új munkahely, lehet idő mire rájönnek és értesítik őket a tiltásról. Ez ugyanis nem automatikus dolog, a végrehajtó levelet ír a munkáltatódnak, hogy X összeg erejéig a béred 33-50%-át nekik utalja. Ők meg a levél kézhezvételét követően engedelmeskednek. Ha nem kaptak még levelet, akkor számíthatsz teljes fizura.
2020. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Ezt a hónapot dolgoztam. Remélem még nem tudja senki. :// :D

2020. jún. 29. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Egészen biztos, hogy vonják.


[link]

2020. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
5-ös vagyok, szerintem is idő, míg végigmegy ez a folyamat. Biztos ami biztos, én ahogy átutalták a pénz, azonnal kivenném készpénzben. Onnan vonja a nyavalyás :D
2020. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy már úgy érkezik nekem a pénz, hogy le van vonva aminek le kell. ://
2020. jún. 29. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
A régi munkáltató köteles kiadni igazolást a tartozásaidról, amit le kell adni az új helyen, aki a vht értelmében köteles folytatni a letiltást.
2020. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
De ha még nem vették fel a kapcsolatot a munkáltatóddal. Nyilván meg fogjk találni, de az első havi fizetésed még lehet teljes. Persze ez csak egy lehetőség.
2020. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Idő kell, de meg fogják találni. Ez ugyan olyan, mint az inkasszó. Ha nyitsz egy új számlát egy másik banknál, oda kéred a pénzed és azonnal leveszed, az működik, mert idő mire megtudják. De meg fogják tudni és ráteszik, szóval pénzt rajta hagyni nem szabad, csak átmeneti megoldás.
2020. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!