Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy 3 éve nem használt...

Van egy 3 éve nem használt folyószámlám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem szüntettem meg, csak nem használtam, nincs rajta forgalom. nem voltam adategyeztetésen sem. Használhatom, ha befizetem a számlavezetési díjakat? Mi a teendő ilyenkor? vagy már megszüntették? Köszi!

2020. jún. 29. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem szüntették meg ha nem kaptál róla értesítést. Valószínűleg várják, hogy a jókora számlatartozást kiegyenlítsd. Amint befizetsz rá valamit, rögtön le is vonják belőle a tartozásodat.
2020. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért sem vagyok biztos a dologban, mert a leveleim elég kaotikusan jutnak el hozzám.
2020. jún. 29. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha volt tartozásod, akkor nem szűnt meg. Nem fogják elengedni a tartozást az biztos. Tehát ha biztos vagy benne, hogy volt tartozásod, akkor megvan a számla és utalhatsz rá.
2020. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megúszni a tartozást, természetesen rendezem. Elhanyagoltam ezt az ügyet, de nem azért hogy ne kelljen fizetni. Elég ciki lesz így bemenni a bankba, de hát ez az ára a halogatásnak. Köszönöm!
2020. jún. 29. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne ciki? Az ügyintézőnek nem az a dolga, hogy véleményt alkosson az ügyfélről. Menj be a bankba, fizesd be, amit kell, utána használd tovább a számlát, vagy szüntesd meg belátásod szerint.
2020. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, 5-ösnek a terápiát is :)
2020. jún. 30. 07:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!