Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Online vagy személyesen tudok...

Online vagy személyesen tudok hamarabb kártyát szerezni?

Figyelt kérdés
Ha pl OTP Juniort nézünk, akkor, ha bemegyek egy bankfiókba, onnantól kezdve mennyi idő, mire megkapom a kártyát(illetve ugyan így online)?

2020. júl. 5. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hivatalosan 1.5-2 hét a kártya az OTP-nél, teljesen mindegy, hogy online igényled-e. A tapasztalat az, hogy nem nagyon érkezik ennél hamarabb.
2020. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

NEhogy online kérd, mi megszívtuk. Onne számlanyitásnál is be kell menni aláírni, de ha online kéred a kártyát is, a számla addig nem aktív, amíg a kártyát át nem veszed. Ha megnyitod online a számlát, bemész aláírni, ott kérsz kártyát, azonnal aktív lesz a számla.

A kártyát pedig csak akkor rendelik meg, amikor személyesen aláírtál, hiába kéred online.

2020. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: Én is hallottam ilyet. Ezért írtam online igénylést, mivel ez távol áll az online számlanyitástól. A Gránit Banknál van valódi online számlanyitás, az OTP-nél nincs.
2020. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tehát akkor, ha jól értem: Gyakorlatilag mindegy hogy csinálom -nem sürgős-, csak annyi a lényeg, hogy online-nál később lesz aktiválva a számla. Igaz?
2020. júl. 6. 13:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Lényegében igen.
2020. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :)
2020. júl. 7. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Még olyan kérdésem lenne, hogy most, hogy online kitöltöttem, amit ki kellett, volt egy olyan lehetőségem, hogy bankfiókban fejezem be az igénylést. Ilyenkor, ha tudnak minden adatot, akkor, ha azt választom, mi a további teendőm, ha bemegyek?
2020. júl. 7. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!