Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Harmadik gyerek esetén tényleg...

Harmadik gyerek esetén tényleg elengedik a diákhitel tartozást?

Figyelt kérdés

Milyen feltételeknek kell ehhez megfelelni?

Hogyan kell csinálni?



#gyerek #gyerekvállalás #diákhitel #hiteltartozás elengedése
2020. júl. 12. 13:26
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Meg kell szülni a gyereket és beadni erre hivatkozva egy mentesítési kérelmet.

Csak a nőknek engedik el, férfiaknak nem.

2020. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
93%
Nőnek kell lenni és be kell adni a honlapjukon lévő kérelmet meg a gyerek papírjait. 2nél a felét, 3nál az egészet elengedik.
2020. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Igen, igaza van a 3-asnak, csak nem ez volt a kérdés.

Pont semmit nem tud a helyzetemről, mivel nem írtam SEMMIT.

Egy száraz és egyszerű kérdést tettem fel egy rutin papírmunkáról.

Ezt miért nem lehet felfogni?

2020. júl. 12. 14:09
 4/33 anonim ***** válasza:
31%
És csak azt engedik el ami a szülés pillanatában fent áll? Utólag nem lehet már felvenni?
2020. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%

#3 tudod Indiában elszaporodott a kobra. Minden megölt kobráért pénzt kaptak az emberek. Elkezdték magánba szaporítani, hogy sok pénzt tudjanak szerezni. A kormány rájött, ez így nem működik. Az emberek a kobra tenyésztésüket nem irották ki, amikor vége lett a pénzjutalomnak, hanem szabadon eresztették őket. Így a kormány által pénzjutalom eredménye az lett, hogy több lett a kobra.


A magyar helyzet hasonló.

Nagyon naív az, aki azt hiszi, hogy a rengeteg 25 milliós + diákhitel pénz támogatás miatt nem vállal senki 3 gyereket. Nagyon sokan csak a pénzért vállalnak.

Az eredmény nem sok kicsi kobra, hanem boldogtalan családok és neveletlen gyerekek lesznek, miközben azok, akik 1-2 gyereket vállalnának, lemaradtak a verseny helyzetben, mert ennyi pénzt 45 éves kor előtt kevés ember tud összehozni, így a két és egy gyerekesek száma jelentősen csökken.


Ratkó neve talán mond valamit. Akkor is mi volt? Akinek nem volt 3-4 gyereke, alul maradt a megélhetés versenyében és csökkent a végső erkölcsi szint is.


Nem olyan ismeretlen senkinek az, hogy amibe a kormány pénzt rak, ott felborul a fejlődés és nehéz lesz adoptálódni.


Tömegeknek jelent gondot a lakhatás és ezen a csok nem segített. Aki meg becsülettel vissza fizette a diákhitelt, az hülye volt. Hiszen még is úszhatta volna és a gyereket csak megszülni kell, utána már nem köteles róla gondoskodni. Ugye?

Aki meg küzd, és nem jut el oda, hogy biztosítsa a körülményt a gyereknek, az az intelligenciája csapdájában fog gyerek és lakhatás nélkül nyomorogni.


En már 2x voltam ab-on, mert nem jöttem ki a hónap végére 0-ra és terhesen rúgtak ki az állásomból. 2 éve váltottam pozit és betegre dolgozom magam és feketén másod állásozok, most múlt hónapban sikerült 0ra kijönnöm és már pozitív a havi záróm.


40 évesen idáig jutottam - egy senior programozó.

Most akkor hova szüljek 3 gyereket? Vagy akár egyet is?

2018ban Fidesz 70 ezer nettó vett el az 1200 fős cégem minden emberétől. Arra hivatkoztak, hogy ez segít majd családot alapítani. Cserébe kaptam csokot 2 gyerekre 2 millió alatt. Amit elvettek tőlem az 4.8 millió fejenként. Cserébe kaptam 2 millió alatti hitelt. Amit a jelen egészségügyi állapotomban A stressz annyira szétkur, hogy vetélésem is volt azóta. De aki 3 gyereket szül 20 évesen fél év munka után az többet kap, mint amit én 15 év munkával elértem.


Tiszta Hülyék Paradicsoma!

[link]


Ne legyél már naiv! Rengetegen csak a pénzért vállalnak 3 gyereket.

És ahogy az előző hasonló intézkedés alatt, a szocpol alatt is jó részük nem tudta teljesíteni, most is lesz. Úgyhogy 2026ban elkezd zuhanni az ingatlan ára. Erre is 2x volt precedens Magyarországon.


Azt felejtsd el, hogy becsületes munka pénzt fog neked hozni és biztonságot a családnak. Nem ez a célja a jelen rendszernek!

2020. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező! kértem, hogy tegyék át! jogi kérdés
2020. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi irigy embert. Kérdező, nehogy már foglalkozz velük.
2020. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Nőknek angedik el a diákhitel tartozást 3 gyerek után, illetve a felét kell visszafizetni 2 gyerek után, ügyintézni én a budapesti irodájukban szoktam, hívd fel őket és megmondják hol lehet.
2020. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a maréknyi normális embernek azt a pár sornyi választ, de én elmegyek innen. Nézze ezt az oldalt, akinek nincs jobb dolga! Diliház.
2020. júl. 12. 14:41
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ész érv hiányában csak az alpári, primitív viselkedés maradt...
2020. júl. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!