Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire gáz ha kevés pénzt...

Mennyire gáz ha kevés pénzt akarok feltenni a bankszámlámra?

Figyelt kérdés
Mármint csak 7 ezret akarok feltenni és az olyan csorónak tűnik és talán lenéznek h csak ennyit teszek fel
2020. júl. 12. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

1) Miért lenne gáz?

2) Rajtad és az ügyintézőn kívül nem tudja senki (oké, most egész GYK megtudta, hajjajjjjj)

2020. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Vannak automaták, ahol befizetni is lehet, ha emiatt aggódsz.

Egyébként az ügyintézőnek mindegy.

2020. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is az jutott eszembe legelőször, hogy használj befizetős ATM-et. Egyébként meg ne érdekeljen az ügyintéző véleménye, te vagy az ügyfél, annyit fizetsz be a számládra amennyit akarsz.
2020. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Kérlek nyugtass meg, hogy csak troll vagy, és nincsenek ennyire idióta emberek a világon.
2020. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bármelyik pénzes autómatákba fel lehet tölteni? Gondolom ezt hívják ATM-nek.

#4ilyen a szociális fóbia..🙃

2020. júl. 12. 15:34
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Az atm az automata, amiből úgy általánosságban pénzt lehet felvenni. És vannak olyan automaták/atm-ek, ahol befizetni is tudsz, de nem mindegyiknél.

Egy időben én is aggódtam, hogy jaj mit gondol az ügyintéző/pénztáros. Aztán diákkoromban évekig kasszáztam, elárulom, hogy vevőként/ügyfélként egy vagy a sokból, nem gondol semmit az ügyintéző, max örül, hogy 7 ezret gyorsan megszámol, nem kell bajlódni vele. 20 perccel később már emlékezni se fog rád. Még ha 280 forintot akarnál befizetni, akkor érteném, hogy aggódsz, de 7 ezernél még csak nem is értem.

2020. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez nem szociális fóbia. :)
2020. júl. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7😂😂 bele tartozik az h mit gondolnak róla/rólam mások. So...De. Ez szoci.fobi. 😅


NA DE!

Nem ez a lényeg és már írták h nem gáz so holnap megyek is😅

2020. júl. 12. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!