Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megtehetem, hogy nem kezdem...

Megtehetem, hogy nem kezdem el torleszteni a diakhitel 2-ot a tanulmanyaim befejezese utani 4. honapban?

Figyelt kérdés
A honlapon ugye azt irjak, hogy 45. eletev betoltese utanig kell megkezdenem a torlesztest, de ha nincs kapacitasom ra, akkor nem kell megkezdenem torleszteni egyetem utan rogton, ugye?

2020. júl. 13. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De meg kell.

Amúgy 1 éves elmaradásod lehet, ha azt átlépi, felmondják.

2020. júl. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogyne... Nincs kedved akkor nem fizeted?


Kötelező fizetni 4 hónap után és eleinte alig kell valamit.


Persze csinalhatod, hogy nem fizetsz és akkor felmondjak és jóval nagyobb szívás lesz mert adók módjára behajtható azaz fizubol, számládról tiltják és nem pár ezret hanem akkor már sokkal többet.

2020. júl. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 év elmaradás után felmondják a szerződésed és automatikusan behajtják rajtad az egész összeget akár. Nem lenne túl jó. :/
2020. júl. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!