Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank visszamenőleg levonhatj...

A bank visszamenőleg levonhatja a tévesen kiküldött papír alapú kivonatok havidíját?

Figyelt kérdés

Pár éve kötöttem bankszámlát, azóta minden hónapban kapok postai úton számlakivonatot. Múlthéten nézegettem a kondíciós listát, hogy mennyi az idegen bankos ATM kp felvétel, és akkor vettem észre, hogy a papír alapú kivonatért fizetni kell havonta 800 Ft-ot, de nekem ezt sosem vonták le. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, rögzítették, hogy nem kérek papír alapú kivonatot, azt viszont nem igazán értették meg, hogy én eddig sem kértem, csak tévedésből kaphattam. Arra sem tudott válaszolni, hogy visszamenőleg levonják-e...

A szerződésben a Kér-e papír alapú kivonatnál a NEM van bejelölve.

Ha tudom, hogy tévedésből kapom, rögtön szóltam volna, de azt hittem alapból jár a számla mellé.



2020. júl. 20. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, a bankok nem arról híresek hogy elengedik a forint fillért, nyugi be fogják hajtani.
2020. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!