Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H rendszere megbízható? Ti...

K&H rendszere megbízható? Ti tapasztaltatok már hibát?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta, hogy neki egyszer nem számolta a költését kb fél napig, így ő jól járt. Azóta se korrigálták. Most én ezek után hogyan bízzak meg a rendszerükben, hogy egyszer nekem fordítva nem fog működni, és nem jön meg egy adott pénz, stb?
2020. aug. 6. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig jó volt. Nem tapasztaltam ilyen problémát. Mindent mutat folyamatosan.
2020. aug. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem volt még vele semmi gond, 15 éve vagyok ott.
2020. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem kamuzik a haverod...

Én is nagyjából 15 éve vagyok K&H-s és soha semmi problémám nme volt a rendszereikkel

2020. aug. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nemrég jöttem el a K&H-tól, én ott dolgoztam. A rendszerfejlesztések miatt várhatóak lassulások, de mindig előre kiírják, hogy mettől meddig nem tudod használni az ebankodat. (Általában éjszaka). De már nagyon ritka, én még az éveim alatt sosem kerültem olyan helyzetbe, hogy épp kellett volna valamire az ebankom és nem fértem hozzá.


A sima tranzakciókat nézve meg én a több éves pályafutásom során, nem egy ügyfél számlájába néztem bele, nem igazán volt hiba. Talán egyszer, de az is valami hitelkártyás kamatelszámolás volt, hogy időbe vissza lett törlesztve mégis levonta a kamatot vagy valami hasonló. De 2 nap múlva korrigálva lett. A rendszerekben minden látszik A-tól Z-ig.

Meg is lenne büntetve a bank ha nem így lenne.


ATM problémák még előfordulhatnak, amíg ott dolgoztam azokra vettem fel néhány panaszt, de azok a kisebb ATM-eknél történtek, tehát nem a tipikus bankfiók melletti többfunkciós spéci ATM-eknél :D de azt is hamar korrigálják, panaszfelvételnél emlékszem mindig 15 munkanapot mondtam az ügyfeleknek, mert az a hivatalos, aztán már 1-2 nap múlva telefonáltak hogy köszönik a gyors ügyintézést mert már meg is kapták :D

2020. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!