Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az MTD benzines fűnyírók...

Az MTD benzines fűnyírók mennyire megbízhatóak? Kérem csak tapasztaltak írjanak. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2018. márc. 25. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz bosszúságot magadnak ezt a márkát messzire kerülöd bármilyen gép is legyen. Ha minőségi motort tesznek rá azzal nem lesz baj de maga a szerkezet se masszív. Ócska valami. Ha meg valami fantázia nevű motora van vagy az a Thorx szutyok akkor végképp kerüld. Nekem volt többet Mtd termék ingyen se kell még ha új akkor se. Ha valaki ilyet akarna ajándékozni nekem feljelenteném szándékos károkozásért
2018. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg negatívumot olvasok itt a gyakorin róla, de nekünk 10 éve van és még nem volt vele baj.

Ezért a telekre is ilyet vettünk 8 éve, ott sincs vele gond.

Lehet, hogy csak szerencsénk van.

Ilyen gépünk van és itt kaphatsz tárgyilagos véleményeket.

[link]

2018. márc. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdezem, mert rosszakat hallani róla, de az árukeresőn meg szinte csak jókat véleményeznek.
2018. márc. 25. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert ez eggy jobb példány. Briggs motoros. Az nagyon jó motor. Ha nem nyúzod jó a terep a szerkezet is bírhatja. A Thorx motorost vagy bármilyen nevenics motorost kerüld. A Thorx motor 5 évet bírt nálam. És ugye az ember nem 5 évre szeretne fűnyírót venni
2018. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
De az enyémnek maga a szerkezete is egy hulladék volt.
2018. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Nézd Kérdező, van itt mondjuk 5 ember, a pufajkást is beleszámítva, akinek rossza tapasztalatai vannak és ezt természetesen minden ilyen kérdésnél leírják, jogosan.

Ezeket a véleményeket olvasod itt rendszeresen és ebből következteted, hogy egy trágya.

Ne nekünk higgy (még az én pozitív tapasztalatomnak se!) hanem annak a 28623 vásárlónak, aki az Árukeresőre írt.

Azok között is van, aki nem elégedett, de ez egy elenyésző %-uk. Bármilyen fűnyírót, vagy egyéb árut nézel, sehol nem fogsz olyat találni, amivel mindenki egyformán elégedett.

Nincs mese, neked kell döntened!

2018. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem öt évre, de nem is akarok százötvenért venni.
2018. márc. 25. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Osztom a pufajkás véleményét.SEmmilyen MTD terméket nem vennék . Igazi vélemény a szervizben mondanak,ahol 30 cm magasan vannak a munkalapok.Már amelyiket lehet javitani .
2018. márc. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oreo-Makk
2018. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ha van egy kis barkács vénád,veszel egy Honda,vagy Briggs motort.

Ha van a rokonságban,ismik között vállalkozó,akkor az Ő nevére,így a fél áfával olcsóbb.

Kimész vásárba,és találhatsz Szentkirályi,vagy Szevafém aljat.

A kettőt nem nagy kunszt összerakni!

Ja! még kuplung szettet is venned kell.

Én 6 éve így csináltam,350 m2 fűre terveztem,manapság a 2 szomszédét is én nyírom-bérbe.

Tehát 2 hetente 1000m2...már kicsit sok,de bírja a gép.

Annyi,hogy a Hondánál NAGYON kell figyelni az olajszintre,és az időbeni cserére...de "kimegy a világból"

2018. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!