Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 100. 000 Ft-os behúzás a...

100. 000 Ft-os behúzás a t-home részéről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb 3 hónapja vettem egy telefont 10 hónapos hűséggel előfizetéssel (mivel csak így adták) a t-mobile-nál. Havi 1000 FT az alapdíja az előfizetésnek a telefonnak pedig 2000FT. Na most.. Én mindig fizettem a csekkeket de most kijött egy 91.000 FT-os Ködbéres csekk. Amikor megvettem a telót 1 hétre rá bementem és megmondtam hogy ellopták a telót is simmel együtt. És most itt van ez a 91.000. Mi a jó ##rva annyukat akarnak? Mindig rendesen fizettem be a számlákat soha nem volt baj.


Tehát a problémám: 100.000 FT-ot követel tőlem a t-home pedig normálisan fizettem a csekkeket mindig de ráadásul olyanért fizetek ami már meg sincs.


mellesleg: ők tudják hogy ellopták mert letiltattam a telefont is és a sim-et is.


2010. aug. 4. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

köTbér, nem köd, :D

amúgy meg mi lenne ha felhívnád őket? röhejes mennyire életképtelenek itt egyesek, hogy tőlünk kérdezitek azt amit kb 10 perc alatt kideríthetnél.

2010. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah és mellesleg t-mobil nem t-home.
2010. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem felhívom őket hanem most bemegyek és kiverem a balhét. Leszarom hogy thome vagy tkábel egyre megy. Büdös retkes zsidók ezek is mint a mcdonalds meg a többi... egy forintot nem fogok fizetni...
2010. aug. 4. 13:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Át kellett volna alaposabban olvasni a szerződést, mielőtt aláírsz valamit!
2010. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pff, hát ezzel a stílussal nem érsz el sokat. de ahogy érzed, én felhívnám, h mi is van.

sőt elolvasnám, hogy miért is nyomatnak most köd izé kötbért, mert tuti megindokolták azt is.

2010. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mielőtt aláiratnak velem valamit nem ártana közölni hogy mit is. Nem csak odavágni és: ''ide meg ide meg ide kérnék egy aláírást'' retkes csótányok
2010. aug. 4. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:

kötbért akkor fizettetnek ha megszeged a szabályokat, vagy felmondod a szerződést stb.


de ennyi idő alatt már 5x is megtudhattad volna,m hogy mi a gond. miért nem hívod fel az ügyfélszolgálatot? utána majd bemész zsidózni meg asztalt verni ha nem tetszik amit mondanak.

2010. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na kiverted a balhét?
2010. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez jó. miért ők közöljék, hogy mit írsz alá? te nem szoktad megnézni? egyébként tényleg, kiverted a balhét?
2010. aug. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja balhéztam egyet de megérte. Törölték az egészet.
2010. aug. 5. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!