Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Franciaország mennyire kockáza...

Franciaország mennyire kockázatos most a vírus miatt?

Figyelt kérdés
Augusztus végén utaznánk ki. Van aki kint él esetleg és tudja az infokat?

2020. aug. 9. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

A napokban elég nagy mértékben növekszik az esetszám az országban, szerda óta 1500 felett van a napi új eset. Spanyolország is 2 ezres napi eset körül lett sárga ország a magyar rendszerben, azóta ott még jobban növekszik.


Én azt gondolom, ha a jövő héten nem javul a helyzet (esetleg romlik), akkor sárga ország lesz belőle rövid időn belül.


Nem élek ott, de külföldi oldalakról tájékozódok az ügyben, mivel engem is érint utazás szempontjából, ezért mondhatni naprakész vagyok (talán pontosabban is mint az itthoni oldalak).


De ez csak MAGÁNVÉLEMÉNY az olvasottak alapján, aztán lehet, hogy marad zöld ország (remélem).

2020. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem jó hír.
2020. aug. 9. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!