Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay pal-hoz ért valaki? A...

Pay pal-hoz ért valaki? A lényeg, utaltam egy kisebb összeget egy emailcimre, de utana lattam hogyaz email cimet elirtam es gyorsan megszakitottam az atutalast, majd a pay pal olyat irt hogy visszaterik a pénzemet amit elutaltam.

Figyelt kérdés
De meg 2 napja nem tortent semmi sem a bankkartyamra sem a pay pal szamlamra nem erkezett meg a penz, valaki jart mar igy? vagy tudja e esetleg valaki hogy mennyi ido mulva erkezik meg az osszeg?

2020. aug. 12. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonnal átmegy a pénz. Ezt buktad, a paypal csak akkor intézkedik ha vásárolsz valamit és átvertek. Az hogy te kinek küldesz pénzt az nem érdekli. Esetleg írsz egy emailt arra a címre hogy utalja már vissza neked. Ha nem teszi akkor ez bukta.
2020. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vásároltam és elírtam egy betűt. Pár nap múlva visszautalta a paypal a pénzt. De nekem vásárlás volt. Gondolom, nem értek hozzá, ha nem valós email cím, akkor csak visszajön a pénz, nem fog keringeni az éterben... Ha a paypal azt írta, akkor visszautalja, passz, hogy mikor. :(
2020. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megkaptam a penzt! :) csak varni kellet 3 napot
2020. aug. 14. 07:51
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vok: remek, örülök. :) Köszi, hogy írtad, legalább ezt is megtudtuk.
2020. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!