Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál van bankszámlát...

Melyik banknál van bankszámlátok? Melyik bankot tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Nekem az OTP-nél van Junior számlám kb 10 éves korom óta (most leszek 24), és gondolkodom a váltáson (a Gránit tűnik a legszimpatikusabbnak).

2020. aug. 16. 13:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

OTP-m van, Juniorból engem még JUMP-ba soroltak át, és egy ideig még maradok is. Elgondolkodtam a váltáson, de vannak a számlavezetési díjon kívül más, pénzben nem mérhető előnyök is, mint például hogy 3 bankfiók is van a városban, a nagy az hetente 2x van 6-ig nyitva és a többi nap is 5-ig, így ha bármi nyavalyám van munka után el tudom intézni. Ha véletlenül kp-ra lenne szükségem minden sarkon van egy ATM, ahonnan vehetek fel ingyen, sőt van készpénz befizető ATM-jük is.

Múltkor megkérdeztem mennyibe kerül majd nekem ezzel a számlacsomaggal elutalni 10 millió forintot (babaváró hitel lakásvásárlásra) azt hittem nem hiszek a fülemnek, 285 Ft-ba fog kerülni. Szerintem nincs olyan prémium számlacsomag amivel ilyen olcsón lehetne ekkora összeget utalni, úgyhogy amíg nem leszünk túl ezen, addig tuti nem váltok.

2020. szept. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11 Igen, Jump-nak előnyös az utalási díja, igaz alacsony összeg utalásánál is majd ennyit fizethetsz. De prémium számlacsomag hogy ne lenne ilyen, hisz a prémium számlacsomagoknál pont hogy ingyenes az utalás, azért prémium, azért fizetsz havi számlavezetési díjat. Azt sem értem hogy a minden sarkon lévő saját ATM miért előny, legalábbis Gránit bankkal bármely bank ATM-éből tudok pénzt felvenni, ugyanúgy ingyen az első kettő max 150k-ig
2020. szept. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!