Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kistesóm játszik ezzel a...

Kistesóm játszik ezzel a ROBLOX játékkal szeretett volna robuxot Ezert vettünk neki bankártya segitségével , viszont a pénzt le vették robuxot pedig nem kaptunk a bank elutasitotta.Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon bosszantó ez az egész ..Pedig mindent jól csináltam.

2020. aug. 25. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A roblox supportnak irjatok angolul hogy mi történt az egészről.( [link] ) ird le a neved. Utána az emailedet utána mégegyszer az emailed utána a felhasználó neved. Utána ird le melyik eszközről van a problémád (melyik eszközről irod a problémád pl telefon) Utána kiválasztod hogy milyen kategoriával van bajod (ott most a robux-ot választod ki) És a legutolsónál fejtsd ki mi a problémád (de természetesen angolul és az azért van ott mert a roblox nem egy sherlock hogy egy szóból kitalálja mia gondodd angolul alul kifejted hogy vetettk robuxot és nem kaptátok meg) A roblox természetesen válaszolni fog de természetesen nem 10 perc mulva hanem akár 1-2 nap mulva válaszolnak. Remélem tudtam segiteni!
2020. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
#1, én nem hiszem, hogy tudtál segíteni. Helyesírás, fogalmazás stb., mindent összevetve, én valószínűtlennek tartom, hogy ez az ember tudjon angolul, mikor még magyarul se tud :) Persze reméljük a legjobbakat :)
2020. aug. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
#1-s vagyok kedves #2-s megprobáltam minnél többet kihozni. És a helyesirásról én is hibázhatok, irhatok el dolgokat. A végére ki is akartam irni ha valamit nem értenne akor irjon privátban és megprobálom jobban elmagyarázni.
2020. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%

Te valami nőci vagy, nemde? :)

Na ez a különbség a két nem között, én azt mondom,bha hülye ott gebedjen meg ahol van, te meg segíteni akarsz rajta :D

2020. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Mit utasított el a bank ha a pénzt meg levették?
2020. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
66%
Ha telefonrólvettétek akkor nyomjatok rá még egyszer arra a gombra (Amennyi Robuxot vettetek.) és meg fogja kapni. Nekem is volt már ilyen és működött. Ha meg máshol (pl. PC) vettétek és nem jött semmi akkor írjatok a Roblox Supportnak.
2020. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
37%
#1 es, köszi a tippet így lehet át tudom verni a roblox segítőit és kapok ingyen robuxot!!! :D
2020. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7-s! ne legyél már hülye. A roblox le fogja elenőrizni hogy tényleg vettétek-e.
2020. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
és + a roblox nem fog adni csak ugy ingyen robuxot kedves hetes!
2020. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
#8 én régen már vettem és elköltöttem mindet, és így lehet hogy beveszik!
2020. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!