Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindennek megfeleltem, mégis...

Mindennek megfeleltem, mégis elutasította a bank a személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

OTP-nél vagyok 2011 óta, rendszeres a jövedelmem, KHR is rendben van, teljesen tökéletes minden, a munkáltatóm is nagy cég, éppen beruház. Valami oknál fogva elutasítják a kérelmet és nem sikerült még megmondani hogy miért. Álíítólag jártak úgy, hogy nyitottak folyószámlahitelt és utána engedte a rendszer hogy a személyi kölcsönt is megcsinálják. Most jövő hétfőig várnom kell, mi is nyitottunk folyószámla hitelt. Teljesen kiakasztott a dolog, ha megfelelek mindennek, miért nem engedélyezik?....valakinek sikerült megoldania ilyen problémát már esetleg? Esetleg menjek át másik bankhoz?



2019. ápr. 11. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel indokoltak? Alacsony jövedelem? Túl magas összeget kértél? Korod?
2019. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés infó
2019. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feleltel meg mindennek, ezert utasitottak el. Van egy csomo kriteriumuk, amiket irnak le publikusan, illetve nem is kell megindokolniuk az elutasitast.
2019. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Személyesen voltam bent. Mindent rendben találtak, ők sem értik. Telefonáltak központba de nem tudták ott sem megmonsani. 26 vagyok, határozatlan szerződéssel és bőven elég jó a keresetem a törlesztőhöz amit szeretnék. Amúgy 1M amit próbáltunk igényelni.
2019. ápr. 11. 11:23
 5/5 anonim ***** válasza:

"Személyesen voltam bent. Mindent rendben találtak, ők sem értik. Telefonáltak központba de nem tudták ott sem megmonsani."


Tudtak volna, csak nem akartak, ez igy mukodik, a hitelbiralat reszletei nem publikusak. Valamiert tul nagy kockazatot lattak benned. Probalkozhatsz mas banknal.

2019. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!