Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ajánlanátok olcsón fenntarthat...

Ajánlanátok olcsón fenntartható bankszámlát?

Figyelt kérdés
Mindegy melyik banknál. Nem nagy összegeket tartanék rajta. Az előny lenne, a adnának hozzá MasterCard vagy VISA bankkártyát.

2020. szept. 3. 17:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Felnőtt vagyok, nem diák.
2020. szept. 3. 17:13
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Revolut
2020. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
2020. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%

nemtom a Revolut-ot miért pontozták le. Ingyenes.

De itt egy másik, hátha ez is 0%-ot ér: N26

2020. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Bár nem én pontoztam le, de kérdések a revoluthoz (nem tudom a választ, mert nem használom):

Ad magyar bankszámlaszámot?

Vagy fel kell töltögetni?

Amit viszont tudok: semmiképpen se tanácsos ott tartani nagy összeget, mert bármikor zárolhatják. Elég sok ilyen panasz van. Szóval szerintem nem helyettesíti a bankszámlát.

2020. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%

#4 A kérdező külön kiemelte, hogy nem akar nagy összegeket tartani rajta. "Elég sok ilyen panasz van"... öööö.... nem, nem annyira sok ilyen panasz van.


Magyar IBAN-t valóban nem ad. A kérdés, hogy amúgy kell-e.


Ha kell, akkor a legolcsóbb az Államkincstár.

2020. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

"nem, nem annyira sok ilyen panasz van"

[link]

[link]


Ha nincs IBAN, akkor hogyan kerül rá a pénz? Úgy, hogy feltölti egy másik bankszámláról? Akkor kell hozzá egy bankszámla, vagy egy ismerős, akinek odaadja a pénzét a kérdező, hogy töltse fel?


Nekem egyébként teljesen mindegy, én csak kérdezek a kérdező helyett. :)

2020. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Jaj, ne zsibassz már. A R-nak sokmillió ügyfele van, abból néhányat zároltak. És? Ilyet megtesz más bank is.


"Ha nincs IBAN"

- van IBAN. Ki mondta, hogy nincs?


"akkor hogyan kerül rá a pénz?"

- pont mint az összes többi bankszámlára. Valahonnan feltöltik. Miért szerinted a K&H-s, OTP-s, Rafi-s bankszámlára, hogy került a pénz?


De ahogy mondtam: ha külföldi nem jó, akkor ott az államkincstár. Nulla számlavezetés és a tranzakciós adón kívül nincs utalási költség. Nincs olyan számla Mo-n ami ezt übereli. Bankkártyának meg meg kell kötni bármelyik bank kb 300Ft-os számláját és kész.

2020. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

"Jaj, ne zsibassz már. A R-nak sokmillió ügyfele van, abból néhányat zároltak. És? Ilyet megtesz más bank is."


Aha, csak ha az OTP zárol, akkor bemész a bankfiókba hogy szoszi van a bablevesben, ha meg a Revolut akkor beindul a szopóroller.

2020. szept. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek? Ez a Revolut ad bankkártyát is? Azt hogyan kapom meg? Elküldik postán?
2020. szept. 3. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!