Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ajánlanátok olcsón fenntarthat...

Ajánlanátok olcsón fenntartható bankszámlát?

Figyelt kérdés
Mindegy melyik banknál. Nem nagy összegeket tartanék rajta. Az előny lenne, a adnának hozzá MasterCard vagy VISA bankkártyát.

2020. szept. 3. 17:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Bocs, ? helyett ! akart lenni. :)
2020. szept. 3. 20:05
 12/17 anonim ***** válasza:
85%

8: "van IBAN. Ki mondta, hogy nincs?" kettpvel feletted írta a 6os. Egyébként én is úgy tudom, hogy nem ad magyar bankszámlaszámot, de lehet, hogy tévedek, nem vagyok revolutos.

Az tény, hogy az ügyfelek számához képest kevés embernek zárolják a pénzét, de ez azokat nem vigasztalja, akik a kevés között vannak és még az a kevés is elég sok ahhoz, hogy cikkeket írjanak mindenhol róla (külföldi cikkek, blogok, fórumok is vannak bőven) és népes fb csoportjaik legyenek azoknak, akiknek zárolták. És a zárolás sokszor hetekig, hónapokig tart.


Kérdező: Igen, ad bankkártyát és igen, postán küldik el.

2020. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

A R-on nem sokmilliót kell átcsorgatni és akkor nem fogják zárolni a számlád. Ha pedig ezt csinálod (mint pl én) akkor tudni kell igazolni a pénz eredetét. Nem nagy dolog.


Ad magyar bankszámlaszámot! Igaz, hogy az központi vagyis minden R felhasználóhoz egy szám tartozik (a közleményben kell feltüntetni, hogy kinek szól az utalás) emiatt anya utalhatja a zsebpénzt viszont fizetést nem kaphatsz rá.


A bankkártyát postán küldik ki.


Ha valakinek ez így nem tetszik akkor az államkincstár a legolcsóbb "bank". Ingyenes számlavezetés, saját számlára ingyenes utalás (euró is), máshova 0.3%. Emellé kell a leggagyibb bankszamlát nyitni egy banknál, hogy legyen bankkártyád ha szükséges.

2020. szept. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"És a zárolás sokszor hetekig, hónapokig tart."


A sztorik amiket olvastam mind arról szóltak, hogy a felhasználó számláján hirtelen sokmillió forint(nyi deviza) tűnt fel. A másik, hogy a R-on tartott pénzét a zárolás ellenére is használhatja a felhasználó.


Nyilván nem reprezentatív a minta de a környezetemben 8-10 ember használja évek óta probléma nélkül. Hazvasárlás miatt 2 hét alatt kb 20.000 eurót utaltam be, váltottam át és utaltam ki gond nélkül.

2020. szept. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
81%

Divat lett mindenre Revolutot meg más modern cégeket ajánlani.


EZEK NEM BANKOK!


A kérdezőnek banknál vezetett bankszámla kell.

Van elég sok bank Magyarországon, sokféle csomaggal, abból kell választani.


Az államkincstárat ki kavarta ide?


Ott csak intézményeknek lehet számlája.

Magánszemélynek csak értékpapír számlája és azon is csak államkötvény vehető, tartható és eladható.



Kérdező,

bankmonitor.hu vagy money.hu


Itt kalkulátor által személyre szabottan találod meg a számodra legolcsóbb ajánlatot.

2020. szept. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
K&H
2020. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Tartsd a fiókban. Inkábba betörő lopja el, mint valamelyik mocskos bank...
2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!