Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel mellet lehet részletre...

Hitel mellet lehet részletre venni telefont?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de, ha van hitelem, akkor tudod telefont részletfizetésre venni?

2020. szept. 5. 06:42
 1/10 belapus ***** válasza:
70%
Általában nyilatkozni kell arról, hogy van-e éppen futó törlesztése valakinek.Ezután majd a hitelnyújtó eldönti, hogy emellett biztosítottnak látja-e az újabb kölcsön törlesztését.
2020. szept. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Attól fuggennyi a hiteles, de nyugi van módja annak hogy eladosodj meg jobban
2020. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok eladósodva. Az első mondatrészt meg nem értem
2020. szept. 5. 08:37
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem veszel olyan telefont, amit meg tudsz venni készpénzben?

Ma már akár 30 ezer ft-ért is lehet venni kártyafüggetlen okostelefont és elég sokat tud. Ja, nem Iphone, az igaz.


Ha magas a fizetésed, akkor még elbírja a meglévő mellé a hitelt, de akkor meg minek a hitel? :-)

Ha meg alacsony, akkor magadat sodrod bajba egy olyan telefonnal, amire igazán nincs is módod megvenni.

2020. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem vagy eladósodás akkor hh van hiteles? amúgy ha olyan szegény vagy hogy megtegye telefont de tudsz megvenni..
2020. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
5-ös, azért tényleg írhatnál értelmesebben, mert ezt még én sem tudom megfejteni - pedig elég jó vagyok gondolatolvasásban :-)
2020. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Te már nőt is hitelre veszel?


"Hitel mellet "

2020. szept. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Telefonom szeretne javítani én meg gyors szeretnék lenni. Csak azt mondom hogyha valaki olyan szegény hogy egy telefont de tud megvenni az ne vegyen fel hitelt.
2020. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
En is azt mondom, hogy ingosagra sosem veszunk fel hitelt. De a telefon szerintem kicsit mas. A szolgaltatok szeretnek, ha a telefon keszulekre, mint szolgaltatasra gondolnank. Az ember sokszor probal tudatos lenni, de a szolgaltatok eleg erosen nyomulnak a keszulek cserekkel.
2020. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér.
2020. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!