Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bíró Icának mi a túróért volt...

Bíró Icának mi a túróért volt szüksége ennyi hitelre? Hol voltak a bevételei, amikből kényelmes élete lehetett volna? Elmondanátok a véleményeteket erről az egész ügyről?

Figyelt kérdés
A kérdés azért született, mert én hitel ellenes vagyok és nem értem hogy ha sikeres volt miért viselkedett ilyen felelőtlenül?
2020. szept. 17. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Mert buta mint a tök
2020. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A hit ereje .
2020. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem is gondolnád, de az igazán ütős hitelek célkönzönsége a tehetősebb réteg. Ica a devizát szívta meg.
2020. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Pénzügyi intelligenciája nulla, azért.
2020. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert neki nem volt eleg egy lakas, neki egy kastelyt kellett venni hitelre. Buta mint a fold, 'Metal Lady' koraban is nagyon gaz volt, de mostanra vallalhatatlan. A regi baratai is milyen szepen kisegitettek, ugye?
2020. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, gondolom kiadta a másikat, bár akkor meg nem lett volna gond hitel fizetése. Viszont a cirkusz amit csinált, az szánalmas volt. Állandóan a sajtónak sajnáltatta magát, miközben 6 éve nem fizette a hitelt. Aztán meg összecsődített mindenkit a kilakoltatás napján, hogy segítsenek neki, de kíváncsi lennék ő mikor volt ott egyetlen kialkoltatásnál is, hogy segítse, támogassa a kilakoltatottat.
2020. szept. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Szépségközpontot akart létrehozni, ami pénzt termel. Tudta is volna fizetni a törlesztőt, ha nem ugrik meg háromszorosára a deviza alapu hitel törlesztőrészlete. Állítása szerint rábeszélték, hogy svájci frank alapú hitelt vegyen fel, forint alapú helyett.
2020. szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Szánalmas. Tudomásul kellene vennie, hogy hülye volt és csendesen viselni a következményeket.
2020. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Csal én nem tudom miről van szó? Mennyi hitelről beszélünk?
2020. szept. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy, hogy mennyi hitelről van szó. Egyszerűen a végén már nem tudta fizetni, mert nem forint alapút vett fel. Közismert, hogy dominóként dőlt ez az egész be. Annak idején occsót akartál, aztán ez lett belőle. A szerződés aláírása nem volt kötelező senki számára, de megértem sokak döntését...
2020. szept. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!