Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedesnel kiderult cigany...

Ismerkedesnel kiderult cigany vagyok, es ezert abbahagyta az egesz beszelgetest/ismerkedest velem. Ez normalis?! Nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 22:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de valószínű fél, hogy majd a családod ellopja a pénztárcáját, és hasonlók. Ezt nem szeretné.
2013. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Jómódú családban élőként biztos ettől tartott...az elejen tudta az anyagi helyzetem...
2013. okt. 6. 22:36
 3/65 anonim ***** válasza:
Előítéletek... Ez van srácok...
2013. okt. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pénz számít, hanem a kulturális és morális szakadék, ami igencsak jellemző... Persze csak azért mert egy esetemben nő /mivel pasi vagyok/ cigány, még nem mondanék nemet neki.
2013. okt. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok
2013. okt. 6. 22:39
 6/65 A kérdező kommentje:
Koszi,amugy ki irt nekem privatot? Nem egeszen ertettem
2013. okt. 6. 22:41
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindenki ugyanolyan egy népcsoportban, mindenhol vannak jó és rossz emberek, de valljuk be, a cigányokkal szemben sajnos kialakult egy általános félelem, hogy jobb őket elkerülni a békesség érdekében.

Én nem vagyok előítéletes, de nekem is volt már rossz tapasztalatom velük, belém kötöttek, provokálni akartak, tömegközlekedési járművön mindent teleszemeteltek, hangosan hallgatták végig a zenét és üvöltöztek. Sajnos sok embernek-nem ok nélkül- ez jut eszébe rögtön a cigányokról.

2013. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
De én nem ilyen vagyok....akkor miért kellett ezt csinalni?! A családom sem ilyen
2013. okt. 6. 22:44
 9/65 anonim ***** válasza:
Én sem kezdenék cigánnyal, de a helyedben legközelebb ne mondd el neki, hogy az vagy. Ennyi az egész. Nekem, ha egy cigány ember normálisan viselkedik, fel sem tűnik, hogy az, max ha mondja. De akkor meg már úgy állok hozzá, hogy nem érdekel.
2013. okt. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Észrevette a szüleimen,rajtam nem látszik...
2013. okt. 6. 22:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!