Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Személyi kölcsönt hogyan...

Miklósi timi kérdése:

Személyi kölcsönt hogyan igényelhető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Január óta dolgozom a munka helyemen, március 20.ával megszunt ideiglenesen a virus miatt. Utána június. Ától lettem újra visszajelentve, de csak 4oraban. Így a fizetésem 85000ft volt. Most szeptember 1-től 8 órába jelentették vissza így nettó 210.000 ftot kapok. Szeretnék felvenni személyi kölcsönt ahoz megkell várnom ugye a 3 hónapot? Tehát december környékén vehetnek csak fel ugye? Illetve ilyen fizetésre mennyi az amit megkaphatok? A másik ha mondjuk megint beut vmi

és elveszitem a munkámat a hitelfelvetel után pár hónappal akkormi a teendő? De tudom fizetni a hitelt... Köszönöm szépen segítő válaszotokat.



#Személyi kölcsönt
2020. szept. 18. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden intézetnél mások a feltételek, most a vírus miatt valószínűleg keményebbek. Náluk tudsz pontos választ kapni. Ha már megkaptad a hitelt, nem nézik, dolgozol-e, csak azt, hogy törlesztesz-e rendszeresen.
2020. szept. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És mennyi személyi kölcsönt szeretnél felvenni? Mert az sem mindegy...


Meg aztán az sem mindegy, hány éves vagy - sok bank 23 éves kor alatt nem is ad kölcsönt.


"Szeretnék felvenni személyi kölcsönt ahoz megkell várnom ugye a 3 hónapot?"


A 3 hónap az a próbaidő letelte - nem fognak 3 hónap és 5 nap után hitelt adni rögtön. Ismerek olyant, akinek fél év munkaviszonyra sem adták meg.

2020. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!