Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelkártya, Személyi kölcsön...

Hitelkártya, Személyi kölcsön igénylés honnan igényelhető? Többi lent.

Figyelt kérdés

21. éves vagyok a havi netto jövedelmem 65.500 forint ami megjelenik az otp-s kártyámon,1 éves munka visszonnyal.200. 000 Ft-ra lenne szükségem. Van folyószámla hitelem de emellé szeretném felvenni. Milyen konstrukciók állnak rendelkezésemre?

A törlesztéssel nem lenne gond mert nem ennyi a tényleges jövedelmem, csak ennyi ami hivatalos. Továbbiakban nem csak OTP érdekel bármelyik bank megfelel. Rá vagyok kényszerülve fontos lenne.



2013. okt. 22. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Ennyi jövedelemmel nem kapsz hitelt egy banktól sem. Hiába van egyéb jövedelmed, csak azt veszik figyelembe, ami rendszeresen a számládra érkezik.
2013. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még annyi: esetleg a Providentnél próbálkozhatsz.
2013. okt. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én adok neked, ha adsz fedezetet, 15%-ra évente. Olyan fedezet, ami nálam van elrakva. nem tudhatod meg ki vagyok, csak a telefonszámomat, ahol szólhatsz, mikor fizeted vissza a lejárat alatt. a fedezetnek 2szer annyit kell érnie, mint a törlesztés.


Nekem mindegy mit adsz, csak férjen el a pincémben és ne legyen rendszáma sem, amit el tudok passzolni, ha nem fizetsz.


Aranyékszer (800ft), robogó (70000ft), réz és bronz szobrocskák (1000/2000 forint), kamera (4000ft), kerékpár (5000ft). szerszámok, kigépek

2013. okt. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 - tényleg ez az év üzlete, oh, bocs, lopása, mert visszafizeti a pénzt, aztán integethet a tárgyainak :)
2013. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!