Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi történhet a bankszámlával,...

Mi történhet a bankszámlával, ha a kormány letiltotta?

Figyelt kérdés

Van egy bankszámlám, jó pár éve nyitottam, de nem sokat használtam és meg is feledkeztem róla. Az utolsó emlékem az, hogy egy ügyintézővel beszéltem valamiért és a számlakezelés miatt utaltam rá egy nagyobb összeget (a kezelési díjhoz képest nagy). Mivel a 2019es adategyeztetést nem tettem meg a kormány letiltotta a számlát. Igazából nincs is rá szükségem, csak azért nem ártana megszüntetni.

A kérdésem arra irányulna, hogy ha bemegyek a bankfiókba, fel tudják-e oldani a zárat? Ha igen mire lehet számítani esetleges tartozáson kívül?



2020. szept. 19. 01:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nwm a kormany tiltotta le, hanem a bank. Ha bemesz es igazolod magadat, nyilvan feloldjak es azt csinalsz vele amit akarsz.
2020. szept. 19. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kormány rendelte el (terrorizmus) jegyében de a bank zárolja természetese.

Be mész azonosítod magad fizetni minden féle képen kelessz.

2020. szept. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%

A politikai propaganda látom a kérdezőnél maximum van.


A kormány nem tiltotta le de nem is tudja ezt megtenni.


Az országgyűlés hozott egy törvényt amelyet a bank végrehajtott.


Ha és most figyelj, Európai Uniós jognak kell megfelelni, ezért KELLETT Magyarországon ilyen törvényt hozni.


Felkészülni rá pedig két év volt amit utána az országgyűlés több hónappal kitolt.


Attól hogy leírod az ostobaságot még nem lesz igaz és nem fog győzni az ellenzék.

2020. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok az utolsó hülyének az ítélkezéshez, éppen rajtad látszik, hogy ennyire izgat a politika... azt írtam, ami információt az ügyfélszolgálat adott, mivel nem értek hozzá annyira, hogy belekössek... a többieknek köszönöm a választ és a helyesbítést.
2020. szept. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!