Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik nem hivatalos előzetes...

Létezik nem hivatalos előzetes hitelbírálat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az előzetes hitelbírálat sokszor 6 hónapig érvényes, és minden hivatalos papírt bekérnek hozzá. Én viszont úgy szeretnék hitelbírálatot kérni, hogy még nincs meg a lezárt vállalkozói évem, de tól-ig meg tudom határozni azt a jövedelmet amit a NAV le fog igazolni nekem. Emellett érdekelne a másodlagos jövedelmeim megítélése.


Mivel jelenleg nem tudom odaadni a NAV igazolást, csak januárban, így nem tudok minden hivatalos iratot benyújtani az előzetes bírálathoz. Ezért érdekelne, hogy létezik olyan, hogy nem hivatalos előzetes hitelbírálat, és a NAV igazolás nélkül kalkulálnak általam bemondott összeggel?


2020. szept. 19. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, létezik, ezt előkalkulációnak hívják, viszont semmilyen garanciát nem jelent hiteligényléskor. Arra való, hogy lásd, az alapfeltételeknek jelenleg megfelelsz, de ez nem jelenti azt, hogy élesben is menni fog a kérelem.
2020. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igenigen, illetve azt is tudom, hogy a korona miatt bármelyik pillanatban változhatnak a feltételek. köszönöm!
2020. szept. 20. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt még az is változhat, hogyan viszonyulnak egyes ágazatokhoz, de a vállalkozókkal alapból szigorúbbak a bankok.
2020. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszi, ezzel tisztában vagyok, szerencsére a vírus nem érinti a tevékenységi körömet.
2020. szept. 20. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!