Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-n hol tudom megtekinteni...

BeNX kérdése:

OTP-n hol tudom megtekinteni az elofizeteseim? Sos

Figyelt kérdés
Van egy OTP-s számlám kártyával amivel regisztráltam még régebben valahová (az a baj már nem tudom hogy hová) ahol elofizettem pár száz forintal pár nap prémiumért és utánna nem használtam az oldalt, úgy emlékszem toroltem a felhasználóm az oldalon de nem vagyok benne biztos, a lényeg, hogy gyakran jön egy SMS, hogy le akarnak vonni 40 dollárt a kártyámról.. van egy oldal vagy valami hely, ahol meg tudnám tekinteni azt, hogy hol vagyok feliratkozva a számlámmal és torolni tudnám az elofizetest?

2020. szept. 25. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

A netbankban sem tudsz ilyet megnézni, csak azt, hogy korábban hol használtad, ebből tudsz visszaemlékezni, következtetni.



Javaslom, hogy tiltsd le a kártyát és igényelj újat!

Akkor nem férnek többé hozzá.


A számládról biztos nem vonják le máshogy, nem hiszem, hogy csoportos beszedési megbízást adtál.


Ha a kártya tiltva lesz, utána hiába próbálkoznak.

2020. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem megmaradt az elofizetés, mert lehet nem töröltem a profilom.. nem tudom mit kéne tennem, a kártyát nem szeretném tiltani egyenlőre, jelenleg inkább keresem, hogy hova refisztráltam
2020. szept. 25. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, ahol megtudnád nézni, max azt ,h ki vonja le. Bár abból következtetni is elég nehéz.
2020. szept. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az is elég lenne, abból ki tudnék indulni, egy sms-t kapok de az ennyit tartalmaz:


"200925 14:45 SIKERTELEN Kàrtyàs vàsàrlàs: -39,99 USD; DELPHI*FB1LL.COM, CH +13476907577 DELPHI*FB1LL.COM; Kàrtyaszàm: ...5182 - OTPdirekt".

Ezt az fb1ll.com-ot sokan használják, szóval azzal nem tudok mit kezdeni

2020. szept. 25. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ilyen lehetőség. :( Menj be az OTP-be, tiltasd le a kártyát és igényelj újat. Utána irány Revolut, ott pedig van eldobható kártya kifejezetten online vásárláshoz.
2020. szept. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az 1. választ aki lepontozta gondolom nem tudja megmondani, hogy mi nem volt helyes a leírtakban.



Az OTP-nél igényelj webkártyát. Ezzel kapsz egy virtuális, csak netes vásárlásra való kártyát.

Egy külön alszámla tartozik hozzá, amire annyi pénzt vezetsz át netbankban amennyit szeretnél.

Tanácsos csak azelőtt mielőtt vásárolni akarsz és csak annyit amennyit akarsz, így utána megint nulla forint lesz rajta.


Ha valaki meg is szerzi a kártyaadatokat nem tud visszaélni vele ezáltal.



Viszont ez nem változtat azon, hogy a kártyádat le kell tiltani és helyette újat igényelni, mert nyilván kártya továbbra is kell, nem csak az említett webkártya.

2020. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!