Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet visszamondani az...

Hogyan lehet visszamondani az elofizetest?

Figyelt kérdés

Letoltottem egy alkalmazast , ami fizetos volt. Altalaban ilyenkor azonnal letorlom , de ez nagyon tetszett es volt probaidoszak es igy gondoltam , hogy kiprobalom.

Es miutan lejart a probaidoszak megint kiirta , hogy ingyenes probaidoszak.

Tudtam , hogy mar elhasznaltam , de ramentem arra , hogy vasarlas. Aztan mondom magamban , hogy hulye , tuti nem adnak meg egy ingyenes probaidoszakot , es ahogy ezt magamban kimondtam , veletlen megnyomtam a home gombot , amivel elfogadtam a vasarlast (touch id)

Aztan kaptam is az uzemetet , hogy sikertelen vasarlas (hal’ Istennek)

Ha letoroltem az alkalmazast , utana is le fogja vonni a penzt , ha lesz a kartyamon



2018. júl. 24. 08:42
 1/1 Matkricraft válasza:
Szia! Ha le lehet mondani, azt csak is az alkalmazáson belül. Szóval töltsd le újra, és keresd meg, hogy hol lehet lemondani. Mivel az alkalmazás nevét nem mondtad meg, nem tudok többet segíteni.
2018. júl. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!