Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP banknál melyik a legjobb...

OTP banknál melyik a legjobb modja, hogy 1,5 millioból többet tudjak kihozni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt értékpapírokra, befektetésekre meg stb.

Tözsde és részvényröl is hallottam már, de tudom, hogy azok kockázatosak.


Tudom nem a legjobb megfogalmazás, de nem vagyok ebben jártas. Banknál is érdeklödök majd, de kiváncsi vagyok mások véleményére.



2020. szept. 29. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állampapír, de ne az otp-n keresztül
2020. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
100%
Már azon is sokat nyersz, ha átmégy egy másik bankba.
2020. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, Hát ez is igaz 🤣
2020. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert mi a baj az otp-vel? Elöször nekem takarékszövetkezetes számlám volt, de nem voltam vele megelégedve, az otp-vel semmi bajom sincs, a net bank is jól müködik.
2020. szept. 29. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

A szolgáltatásaik színvonala többnyire jó, de pl. a hitelezési gyakorlatuk katasztrofális. A szolgáltatások díja sem olcsó. Persze, vannak pozitívumok is, amik mellettük szólnak, pl.: az ATM lefedettség országos szinten.

Az állampapír befektetéseket jobb közvetlenül a Magyar Államkincstárnál intézni, mert ott ingyenes. Ha bankon keresztül csinálod, akkor a bank közvetítői jutalékot számít fel, ami elviszi a kamatból származó jövedelem egy jelentős részét.

2020. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!