Van hitelem, a márciusi törlesztőt nem fizettem be, majd jött a hitelmoratórium. Azóta nem érkezett a számlámra bevétel (készpénzben kaptam a fizetésem), most viszont utalni fogják. Le fogják vonni a törlesztőmet, vagy a moratórium miatt nem?

Figyelt kérdés
Hitel, hitelmoratórium, tartozás
2020. okt. 1. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják levonni, mert úgy tudom, mindenki automatikusan megkapta a moratóriumot - viszont érdemes lenne elkezdened összerakosgatni a pénzt, mert bizony hosszabb lesz a futamidő és ha most nem is, de a végén emelkedni fognak a kamatok. Biztos lehetsz benne, hogy a bankok nem fogják lenyelni a veszteséget - mint ahogy a multik is szépen beépítették az áraikba a fogyasztóknak a kiskereskedelmi adót :-(
2020. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Most találtam egy jól fizető állást és sikerült sokkal olcsóbb albérletbe is költöznöm, úgyhogy hál Istennek mostmár jó úton vagyok!

Csak érdekelt, hogy a tartozást a moratórium miatt vonják-e, vagy jelenleg azt sem.

További szép napot!! 😊

2020. okt. 1. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez totál szuper! Végre egy ember, aki nem siránkozik, hanem tesz is azért, hogy rendbe jöjjön az élete: jobb fizetés, mégis olcsóbb albérletbe mész - ez így tényleg jó lesz :-) Sok sikert!
2020. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Örülök én is, hogy így alakult a rengeteg rossz után! 😊
2020. okt. 1. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a bankodat kérdezd meg.
2020. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!